Jan ma patent na wolną sobotę

Weekend to dla wielu kobiet czas na porządki w domu. Wystarczy jednak poświęcić codziennie chwilę na sprzątanie, a w sobotę mieszkanie będzie lśniło czystością, natomiast my będziemy mogły cieszyć się zasłużonym odpoczynkiem.

Tę dosyć rewolucyjną zmianę w podejściu do sprzątania ułatwi dobra organizacja i odpowiedni „pomocnicy”, których nie brakuje w ofercie marki Jan Niezbędny.

Poniedziałkowy błysk
Metod mycia okien jest wiele. Poczynając od octu, papieru gazetowego, poprzez sok z cytryny, na wodzie z amoniakiem kończąc. Wszystkie te sposoby są dobre i sprawdzone, aczkolwiek istnieje prostsze rozwiązanie. Zamiast chwytać się skomplikowanych metod, sięgnij po ściereczki z mikrofibry do mycia okien. Zalety? Szybkie i wygodne mycie przy użyciu jedynie odrobiny wody. Jeszcze prościej sprawa ma się z lustrami. Ściereczki nasączane na zawsze rozprawią się z problemem uporczywych smug, a do tego zawsze możesz je mieć pod ręką i na bieżąco dbać o czystość nie tylko luster, ale również innych szklanych powierzchni.

Wtorkowa walka z kurzem
Kiedy okna i lustra już lśnią, pora zabrać się za wycieranie kurzy. Nie musi jednak być to mozolna i uciążliwa batalia. Spróbuj patentów Jana i użyj ściereczki elektrostatycznej, która skutecznie pochłania zanieczyszczenia, dzięki czemu nie unoszą się one w powietrzu, a Ty nie masz wrażenia, że świeżo wytarta powierzchnia znów pokryła się warstwą kurzu. W przypadku mebli, doskonale sprawdzą się również ściereczki nasączane – nie pozostawiają smug, a do tego dzięki zawartości wosku pszczelego, tworzą na czyszczonej powierzchni barierę ochronną, nadając jej przy tym połysk.

Środowe zmagania
z podłogami

To już półmetek zmagań z domowymi porządkami. Okna i lustra lśnią, w całym domu nie ma odrobiny kurzu, a zatem przyszła pora na podłogi. Idealnym sprzymierzeńcem w tej rozgrywce będzie przeznaczona do ich czyszczenia ścierka z mikrofibry. Dzięki innowacyjnej strukturze ultra cienkich włókien mikrofibry usuwa ona wszelkie zanieczyszczenia (w tym tłuszcz i kurz) znacznie efektywniej niż zwykłe ścierki. Jak wiadomo parkiet, panele, terakota czy gres (zwłaszcza w kuchni) bardzo szybką się brudzą, dlatego pod ręką warto też mieć  ściereczki nasączane do podłóg. Są dosyć duże, co ułatwi wytarcie większej powierzchni. Możesz je również bez problemu nałożyć na płaskiego mopa. Ich niepodważalne atuty to natychmiastowy efekt bez konieczności czekania na wyschnięcie podłogi oraz brak konieczności używania wody czy środków czyszczących.

Magiczny czwartek
Dlaczego magiczny? Dlatego, że przy użyciu m.in. magicznej gąbki od Jana Niezbędnego, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, bez użycia detergentów pozbędziesz się zabrudzeń w swojej łazience (wykorzystaj ją również do porządków w innych pomieszczeniach). Glazura, umywalka, wanna – wszystko pozostanie nieskazitelnie czyste. Do zwieńczenia łazienkowych porządków, użyj ściereczek nasączanych – podobnie jak inne tego typu ściereczki są bardzo wygodne, proste w użyciu i zawsze możesz je mieć w łazienkowej szafce, tak aby cieszyć się czystą przestrzenią możliwie najdłużej – a przynajmniej do następnego „magicznego czwartku”.

Kuchenne rewolucje…
… porządkowe! Do pełni szczęścia płynącego z lśniącego czystością mieszkania pozostała jedynie kuchnia – serce całego domu. Dlatego nie zwlekaj i chwyć niezbędny przybornik od Jana. Razem pokonacie wszelkie zabrudzenia! W składzie: zmywaki profilowane TRIO, ściereczki nasączane do kuchni oraz gąbkościerka celulozowa, która wyśmienicie sprawdzi się w wycieraniu do sucha blatu, zlewu, kuchenki i nie tylko. Dzięki zastosowaniu specjalnej struktury włókna celulozowego jest w stanie wchłonąć nawet 200 ml wody, a zatem średnią zawartość szklanki.

Ceny wymienionych wyżej produktów marki Jan Niezbędny wyglądają następująco:

 • ściereczka z mikrofibry do mycia okien – ok. 7,50 zł;
 • ściereczek nasączane do luster i szkła – ok. 6,00 zł za 40 sztuk;
 • ściereczka antyelektrostatyczna do kurzu – ok. 4,00 zł;
 • ściereczki nasączane do mebli – ok. 6,00 zł za 30 sztuk;
 • ścierka z mikrofibry do podłogi – ok. 12,00 zł;
 • ściereczki nasączane do podłogi – ok. 7,50 zł za 20 sztuk;
 • magiczna gąbka – ok. 5,50 zł za dwie sztuki;
 • ściereczki nasączane do łazienki –  ok. 7,00 zł za 30 sztuk;
 • zmywaki profilowane Trio – ok. 2,00 zł;
 • ściereczki nasączane do kuchni –  ok. 7,00 zł za 40 sztuk;
 • gąbkościerka celulozowa –  5,50 zł.

Producent: Sarantis
Więcej informacji na stronie: www.janniezbedny.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *