Sprytne gadżety od Floriny

Delikatne, chrupiące, pełne cennych składników odżywczych, a przede wszystkim wyjątkowo smaczne. Młode warzywa, bo o nich mowa, już pojawiły się w sprzedaży. Bardzo szybko i prosto przygotować je można z pomocą gadżetów Smart marki Floriny.

Żeby młode zachowały jak najwięcej walorów zdrowotnych i kulinarnych najlepiej jest przygotować je na parze. Ten sposób obróbki cieplnej sprawia bowiem, że zachowują jędrność, kolor i naturalny, wyrazisty smak. Co więcej, tracą niewiele witamin i minerałów, nie potrzebują też dodatki soli – wystarczą zioła lub ulubiony, lekki sos.

Zamiast parowaru
Do gotowania na parze w zupełności wystarczy wkład z serii gadżetów Smart od Floriny,  łączący nowoczesny design, wysokiej jakości materiały i pomysłowe rozwiązania. Zajmuje niewiele miejsca i jest bardzo wygodny w użytkowaniu. Wykonany został ze stali nierdzewnej, która nie wchodzi w reakcję z żywnością, co daje pewność, że warzywa nie będą miały metalicznego posmaku. Silikonowa, antypoślizgowa rękojeść nie nagrzewa się. Wkład jest odporny na działanie wysokich temperatur i uszkodzenia mechaniczne. Można go myć w zmywarce. Cena: 24,50 zł.

Komfortowe obieranie
Młode warzywa grubej skórki co prawda nie mają, ale czasami usunąć ją trzeba. Komfortowe i szybkie wykonanie tej czynności umożliwia obierak Florina Smart. Posiada on  uchwyt na palce, który idealnie dopasowuje się do dłoni i chroni ją przed zabrudzeniem. Wykonane ze stali nierdzewnej ostrze zapewnia perfekcyjne usuwanie skórki. Dodatkowo, obieraczkę wyposażono w element pozwalający szybkie pozbycie się wszelkich wyrostków i zabrudzeń. Cena: 9,90 zł.

Cedzak na miarę zlewu
Gadżety Florina Smart ułatwiają wiele kuchennych czynności, również tych najbardziej podstawowych, jak mycie warzyw. Cedzak-ociekacz z możliwością regulacji to znakomite rozwiązanie dla wszystkich poszukujących uniwersalnego naczynia, które nie potrzebuje dodatkowej podpory. Wysuwany stelaż, pełniący również rolę uchwytów, umożliwia zawieszenie ociekacza na zlewozmywaku o dowolnym rozmiarze i wygodne opłukanie produktów. Cena: 39,90 zł.

Artykuły gospodarstwa domowego marki Florina, w tym opisane wyżej gadżety Smart, dostępne są w sklepach na terenie kraju. Można je też kupić przez stronę internetową: www.zasmakujradosci.pl.

Producent: Florentyna
Więcej informacji na: www.florentyna.com
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *