Soki z sercem, od serca, dla serca

Naturalne soki owocowe są pełne witamin i cennych mineralnych. Jabłkowy i ananasowy mają szczególne właściwości – pomagają zadbać o serce. Warto o tym pamiętać i zaserwować je sobie oraz ukochanym osobom np. w walentynki.

 Jabłka zawierają histydynę, która działa ochronnie na układ krwionośny i obniża ciśnienie krwi oraz polifenole zapobiegające chorobom serca. Z kolei ananas stanowi cenne źródło niezbędnego dla prawidłowej pracy tego mięśnia potasu, a także zmniejszającej ryzyko zawału bromeliny. Dwa jabłka i ½ mango (również zawierającego potas oraz korzystnie wpływający na serce karoten) – tyle mieści w sobie każda 330-mililitrowa butelka soku Limenita Jabłko♥Mango. Drugi jego wariant Ananas♥Limonka to z kolei 2/3 ananasa i jedna limonka zamknięta w każdej butelce. Limonka poza tym, że nadaje sokowi lekko cierpką nutą wzbogaca go o pomagające zapobiegać chorobom układu sercowo-naczyniowego bioflawonoidy. Soki marki Limenita powstają z najświeższych owoców wyciskanych metodą cold-press, dzięki czemu zachowują cenne składniki korzystnie wpływające na zdrowie.

Gdzie ich szukać?
Obie odsłony soków z sercem kosztują ok. 4,00 zł. Znajdziecie je w lodówkach w sklepach Auchan, Carrefour, Leclerc oraz halach Makro i Selgros (obok innych produktów marki Limenita).

Wyłączny dystrybutor w Polsce: B&T Distribution
Więcej informacji na stronie: www.limenita.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *