Śniadaniowe propozycje marki Czas na Herbatę

Dla smakoszy aromatycznego i złocistego naparu marka Czas na Herbatę przygotowała niezliczone wariacje oparte na suszu z czarnej herbaty – począwszy od klasycznych zestawień, takich jak „Czas na Herbatę Czarna” oraz „English Breakfast”, a na wzbogaconych dodatkiem czterech soczystych owoców kompozycjach z kolekcji „Polskie Smaki” skończywszy.

W roli klasycznego uzupełnienia codziennego śniadania doskonale sprawdzi się autorska kompozycja „Czas na Herbatę Czarna”, w której delikatny i świeży smak herbaty cejlońskiej łączy się z kwiatową nutą herbaty Darjeling z pierwszego zbioru. Będzie ona wyśmienitym towarzyszem pożywnej jajecznicy, słodkich tostów z dżemem, sałatki owocowej oraz kanapek. Aby urozmaicić podstawowy aromat czarnej herbaty wystarczy łyżeczka cukru, miodu, plaster cytryny, czy też szczypta orzeźwiającego utartego imbiru.

Czas_na_Herbate_English_Breakfast_aranz

Autorska kompozycja czarnych herbat – Czas na Herbatę Czarna. Fot. Czas na Herbatę

Do grona kultowych dodatków śniadaniowych nie sposób nie zaliczyć również herbaty „English Breakfast” którą, dzięki odrobinie mleka, zaserwować można w prawdziwie angielskim stylu. Wybierając jedną z klasycznych kompozycji marki Czas na Herbatę mamy pewność, że nasz najważniejszy posiłek dnia uzupełniony zostanie o herbatę najwyższej jakości.

Dlatego też dla tych, którzy chcieliby rozpocząć swój dzień pod znakiem orzeźwiających owoców marka Czas na Herbatę przygotowała kolekcję „Polskie Smaki”. Ta złożona z czterech owocowych kompozycji linia powstała w oparciu o szlachetną odmianę z wyspy Cejlon. Aromatyczna głębia czarnej herbaty dopełniona została smakiem soczystych, polskich owoców. Duże kawałki, połączone z ciemnym suszem, przyczyniły się do stworzenia czterech wyśmienitych propozycji – Jabłkowa, Truskawkowa, Malinowa i Owoce Leśne.

Czas_na_Herbate_Malinowa_aranz

Kolekcja „Polskie Smaki” – Malinowa Fot. Czas na Herbatę

Każdą z wymienionych herbacianych propozycji, zarówno czystych, jak i tych owocowych, zaparzać należy w temperaturze  95oC. Jedna łyżeczka suszu zanurzona na czas około 3-5 min w 200 ml wody szybko zamieni się w nasz ulubiony, śniadaniowy napój lub też przypomni nam urok polskiego, słonecznego lata.

Herbata „Czas na Herbatę Czarna”
Gramatura: 100g

Cena: 27,90 PLN
Czas_na_Herbate_Czarna
Herbata czarna „English Breakfast” marki Czas na Herbatę
Gramatura: 100g

Cena: 19,90 PLN

Czas_na_Herbate_English_Breakfast
Kolekcja kompozycji „Polskie Smaki” marki Czas na Herbatę: Jabłkowa, Malinowa, Truskawkowa, Owoce leśne
Gramatura: 100g

Cena: 25,90 PLN

Czas_na_Herbate_Malinowa Czas_na_Herbate_Truskawkowa

Czas_na_Herbate_Owoce_LesneCzas_na_Herbate_Jablkowa

 

Szeroką gamę aromatycznych czarnych herbat, zarówno w czystej postaci, jak i w formie niezliczonych kompozycji smakowych znajdziecie na http://www.czasnaherbate.net/.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *