Smoothie od Braci Sadowników

Zmiksowane lub przetarte owoce i warzywa cieszą się u nas coraz większą popularnością. Jeśli zaliczacie się do grona ich amatorów, spróbujcie nowego smoothie Braci Sadowników, które pod względem jabłkowości nie ma sobie równych.

Bracia Sadownicy – Paweł i Adam – nie raz udowodnili, że na jabłkach znają się jak mało kto i potrafią wycisnąć z nich wszystko, co najlepsze. Nie inaczej jest w przypadku wprowadzanego właśnie przez nich do sprzedaży smoothie Gęste Jabłko, którego bazę stanowią (a jakże by inaczej) przecier oraz tłoczony na zimno sok jabłkowy. Pod względem udziału tych składników smoothie Braci Sadowników przewyższa wszystkie inne dostępne obecnie na rynku. Poza mocnym jabłkowym smakiem, nowość cechuje także gęsta, kremowa konsystencja, naturalna słodycz oraz typowy dla produktów tej marki prosty skład, w którym próżno szukać dodanego cukru, konserwantów oraz barwników.

Trzy miksy zdrowia i smaku do wyboru
W smoothie od Braci Sadowników polskie jabłka zostały połączone z innymi owocami oraz warzywami (a w zasadzie warzywem). Jako towarzystwo dla nich zostały wybrane: mango i brzoskwinia, malina i żurawina oraz marchewka i pomarańcza. Kombinacje przecierów i tłoczonych na zimno soków są lekko pasteryzowane, co gwarantuje bezpieczeństwo produktu przy zachowaniu walorów świeżych owoców oraz warzyw. Każdy z trzech wariantów Gęstego Jabłka oferowany jest w szklanej butelce z zakrętką typu twist-off o pojemności 250 ml, którą można i warto mieć pod ręką. Dodające energii, sycące na długi czas smoothie sprawdzi się bowiem w wielu rolach – jako drugie śniadanie w szkole, lekki lunch w pracy, przekąska po treningu, a nawet zdrowy zamiennik deseru. Jest ono do nabycia w sklepach sieci Żabka w cenie 4,49 zł.

Producent: Bracia Sadownicy

Więcej informacji na stronie: www.braciasadownicy.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *