Śmietana za jaką wielu tęskniło

W sklepach właśnie pojawiają się nowe produkty dobrze znanej wszystkim amatorom mleka i jego przetworów marki Łaciate. Są nimi ukwaszane w tradycyjny sposób śmietany.

Debiutujące na rynku śmietany cechuje delikatność, a także znakomity smak i aromat, typowy dla wspominanych z sentymentem wiejskich wyrobów tego typu. Jest to zasługa dwóch i tylko dwóch naturalnych komponentów – najwyższej klasy śmietanki (otrzymywanej z mleka od krów karmionych paszami bez GMO) oraz żywych kultur bakterii mlekowych. Organicznie ukwaszane śmietany marki Łaciate stanowią idealne dopełnienie potraw serwowanych na gorąco takich jak zupy czy sosy, jak również na zimno w tym typowo letnich chłodników oraz dipów, podawanych np. do dań z grilla czy placuszków z sezonowych warzyw.

W zależności od potrzeb i preferencji kupujący mogą wybrać wariant zawierający 12%, 18% lub 22% tłuszczu, dostępny w mniejszym lub większym kubku (oczywiście z charakterystycznymi łatami). Opakowania po 180 g kosztować mają ok. 1,60 zł, a 330-gramowe od 2,30 zł do 2,90 zł w zależności od poziomu tłustości śmietany.

Producent: Spółdzielnia Mleczarska Mlekpol
Więcej informacji na stronie www.mlekpol.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *