Smaczne obiady w 10 minut z Frostą

Od świąt Bożego Narodzenia minął już ponad miesiąc, a wy wciąż dochodzicie do siebie po tym kulinarnym szaleństwie? Macie dość długiego stania w kuchni, ale nadal chcecie jeść smacznie? Z pomocą przybywa Frosta.

Cały rok czekamy na pierogi, karpia i inne bożonarodzeniowe potrawy. Jak już wspólne biesiadowanie dobiega końca, to wyjeżdżamy z zapasem potraw, którym można wykarmić armię. Dość szybko okazuje się, że co za dużo, to niezdrowo i… nudno. Konieczna jest zmiana. Dzięki mrożonym daniom gotowym można nie tylko zaoszczędzić czas, ale też wybrać się w wyjątkowe regiony kulinarnego świata. Smaki Azji, Europy czy może Ameryki Północnej? Wybór należy do was.

Paella z roztańczonej Hiszpanii
Hiszpania to kraj słynący z flamenco, tapasów i oczywiście paelli. Nie musimy wsiadać w samolot, by skosztować tego dania. Wystarczy, że sięgniemy po paellię Frosty. W środku znajdziemy ryż, warzywa (m.in. paprykę czerwoną, groszek, cebulę, pomidory) kurczaka i owoce morza. Mintaj, który jest jednym ze składników tej mieszanki posiada certyfikat zrównoważonego rybołówstwa MSC.

Tajemnicza Indonezja, czyli Bami Goreng
Fani kuchni azjatyckiej również nie będą rozczarowani. Frosta przygotowała dla nich propozycję prosto z kraju 17 tysięcy wysp, czyli Indonezji. Gotowe danie Bami Goreng, zachwyci smak smażonego fileta z piersi z kurczaka, chrupiącymi warzywami (są wśród nich grzyby mun, pieczarki, papryka) oraz aromatyczną mieszanką ziół, którą to wszystko zostało doprawione.

Słoneczna Ameryka Północna i… Chili con quinoa
Kuchnia meksykańska jest jedną z najbardziej lubianych na świecie. Opiera się ona głównie na kukurydzy i roślinach strączkowych. Do potraw często dodaje się również mięso. Dostrzegając potrzeby konsumentów, którzy eliminują ten ostatni składnik ze swojej diety Frosta stworzyła danie kuchni meksykańskiej, ale w wersji wege. Jest nim mieszanka Chili con quinoa, w której skład wchodzą: czerwona i czarna fasola, kukurydza, papryka oraz komosa biała.

Więcej informacji o firmie Frosta i jej ofercie można znaleźć na stronie: www.frosta.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *