Słodyczy WielkaMOC!

Dla większości z nas Wielkanoc to wyjątkowe dni. Coraz chętniej obdarowujemy się w tym czasie drobnymi upominkami, a kupno prezentu na „zajączka” zyskuje na popularności. Wśród podarunków dla najbliższych dominują słodycze.  

Firma Colian – właściciel marek Goplana i Solidarność – wychodząc naprzeciw oczekiwaniom konsumentów, przygotowała specjalną ofertą okazjonalną. Znajdziemy w niej m.in. bestsellerowe figurki świąteczne oraz kultowe praliny w eleganckich puszkach. Figurki o smaku karmelowym oblane czekoladą od Goplany zyskały w tym roku nową szatę graficzną. Przedstawia ona zajączka, baranka i kurczaczka w dziewięciu różnych odsłonach. Limitowaną edycję słodyczy tej marki uzupełniają miętowe pastylki w czekoladzie oraz delikatne i chrupiące Jeżyki White Coconut w białej czekoladzie.
W przygotowanej specjalnie na nadchodzące święta ofercie marki Solidarność na szczególną uwagę zasługują pisanki Złota Wiśnia w likierze i Złoty Adwokat z edycji limitowanej. To wypełnione pysznymi pralinami eleganckie puszki w kształcie ikony Wielkanocy. Dopełnienie oferty stanowi bestseller Solidarności, praliny Śliwka Nałęczowska w puszce z ozdobną kokardą, która idealnie sprawdzi się w roli świątecznego upominku.
Sugerowane ceny:
Figurki o wadze 30 g – ok. 1,20 zł za sztukę; Jeżyki White Coconut – ok. 4,50 zł za 140 g; Złoty Adwokat i Złota Wiśnia w puszkach-pisankach – ok. 15,00 zł za 146 g; Śliwka Nałęczowska w puszce z kokardą – ok. 25,00 zł za 250 g.

Producent: Colian
Więcej informacji na stronie: www.colian.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *