Słodycze od Nestle na ŚWIĘTA

Trudno wyobrazić sobie święta Bożego Narodzenia bez słodyczy. To pyszny deser po uroczystym obiedzie i miły upominek, a wiadomo, że w tym czasie okazji do obdarowywania jest bardzo wiele. Słodycze zawsze kojarzą się z chwilą przyjemności – a święta to właśnie takie chwile – wyjątkowe i radosne! Nestlé co roku umila je kolekcją wyjątkowych słodyczy: czekolad,pralin i figurek! Słodkich Świąt!

W tym roku w świątecznej ofercie Nestlé po raz pierwszy dostępne są dwie przepyszne czekolady w dużym formacie. Nestlé Dulce de LecheCaramel to wyśmienite połączenie mlecznej czekolady, chrupiących herbatników i karmelowego nadzienia. Druga nowość – NestléStrawberryCheescake łączy rozpływającą się w ustach mleczną czekoladę z delikatnym kremem o smaku sernika i truskawkowym nadzieniem.To doskonały dodatek do świątecznej kawy.

czekolada_Nestle_Strawberry_Cheesecake czekolada_Nestle_Dulce_de_Leche_Caramel

Jak co roku klasyczne, deserowe praliny AFTER EIGHT z nadzieniem o smaku miętowym dostępne są w eleganckim świątecznym opakowaniu, dzięki czemu będą doskonałym słodkim upominkiem dla bliskich. Specjalnie na święta Nestlé oferuje również dwie edycje limitowane deserowych pralin: AFTER EIGHT o smaku pomarańczowo-miętowym oraz o smaku marcepanu z miętową nutą.

 

AE owijka 2014_ls-do-druku-10-14_do-pashota

Propozycją dla koneserów słodyczy są praliny Black Magic. To luksusowa kolekcja czekoladek deserowych z nadzieniem o wyśmienitych smakach, m.in. orzechowym, migdałowym, truflowym czy malinowym. Doskonałe pod każdym względem. Ukryte w stylowym czarno-czerwonym pudełku będą wyjątkowym prezentem.

praliny_Nestle_Black_Magic

Trudno wyobrazić sobie święta bez św. Mikołaja, dlatego od lat Nestléoferuje figurkę KIT KAT z mlecznej czekolady z zatopionymi w niej chrupiącymi kawałkami wafelka. Obowiązkowo musi się znaleźć pod choinką.

Dla dzieciaków – wyjątkowych wielbicieli słodyczy Nestlé przygotowało pyszną i zabawną figurkę AERO w kształcie sowy z mlecznej czekolady, która skrywa czekoladowe kulki pełne bąbelków – pycha!Wiele radości dostarczy dzieciom również tuba gigant pełna uwielbianych drażetek SMARTIES w kolorowych cukrowych skorupkach

Sugerowane ceny słodyczy dostępnych w świątecznej ofercie Nestlé.

  • CzekoladaNestlé Dulce de LecheCaramel240 g, cena sugerowana ok. 11,80 zł
  • Czekolada Nestlé StrawberryCheesecake 240 g, cena sugerowana ok. 11,80 zł
  • Praliny AFTER EIGHT z nadzieniem o smaku mięty 200g, cena sugerowana ok. 12,60 zł
  • Praliny AFTER EIGHT z nadzieniem o smaku pomarańczowo-miętowym 300g, cena sugerowana ok. 21,30 zł
  • Praliny AFTER EIGHT z nadzieniem o smaku marcepanu i miętową nutą 300g, cena sugerowana ok. 21,30 zł
  • Praliny Black Magic 174g, cena sugerowana ok. 18,20 zł
  • Figurka św. Mikołaja KIT KAT 100g, cena sugerowana ok. 9,70 zł
  • Figurka w kształcie sowy AERO 100g, cena sugerowana ok. 9,70 zł
  • Tuba Gigant SMARTIES 150g, cena sugerowana ok. 9,00 zł

Firma  Nestlé Polska S.A., będąca producentem, zastrzega, że nie ma wpływu na ceny stosowane przez przedsiębiorców prowadzących działalność w zakresie dalszej sprzedaży produktów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *