Słodkie dopełnienie świąt

Z okazji Wielkanocy firma Colian przygotowała specjalną ofertę słodyczy marek Goplana i Solidarność, z którymi świąteczne chwile będą jeszcze przyjemniejsze.

W roli upominku, a także gustownej dekoracji koszyczka oraz świątecznego stołu sprawdzą się popularne od lat figurki z nadzieniem o smaku karmelowym, oblane czekoladą Goplana. Umieszczone na opakowaniach wizerunki  symbolizujących Wielkanoc zwierzątek, czyli zajączka, kurczaczka i baranka sprawią frajdę przede wszystkim dzieciom. Każda figurka waży 30 g i kosztuje ok. 1,20 zł.

Dorośli amatorzy słodkości z pewnością docenią kultowe praliny marki Solidarność, które z okazji Wielkanocy zyskały specjalne opakowania. Złota Wiśnia i Złoty Adwokat zamknięte zostały w puszkach-pisankach ozdobionych kwiatowymi motywami. Ich cena wynosi ok. 15 zł za 146 g i 150 g. Z kolei kultowa Śliwka Nałęczowska dostępna jest w tym szczególnym czasie w owalnym metalowym opakowaniu z uroczą kokardą. Jego cena to 25 zł za 250 g.

Poza produktami limitowanymi, firma Colian proponuje też całe mnóstwo dobrze znanych słodyczy, które dopełnią magiczną atmosferę świąt. Są wśród nich: czekolady Goplana, ciastka Jeżyki, galaretki w czekoladzie Mela, cukierki Toffino Choco, żelki Akuku!, bakalie w czekoladzie Jutrzenka oraz praliny Solidarności. Tak bogata oferta sprawia, że każdy znajdzie w niej propozycje odpowiednie zarówno pod względem preferencji smakowych, jak i zasobności portfela.
Producent: Colian
Więcej informacji na stronie: www.colian.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *