Słodki podwieczorek dla Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka to doskonała okazja, aby wyrazić im swoją miłość i wdzięczność. Doskonałym pomysłem na uczczenie tego wyjątkowego czasu w szczególny sposób jest wspólny podwieczorek przygotowany ot tak… prosto z serca.

Nic tak nie przywodzi na myśl szczęśliwego dzieciństwa jak podwieczorki u dziadków. Aromatyczne ciasteczka upieczone przez babcię czy rozgrzewający kisiel z dodatkiem owoców przygotowany przez dziadka stanowiły świetne uzupełnienie do niekończących się rozmów i rozmaitych zabaw. Nie trzeba wiele, by magiczne chwile powróciły. Wystarczy odrobina chęci, a o efekt zadba Delecta.

Zaproś ukochanych dziadków na podwieczorek wypełniony miłością, rozmowami, wspomnieniami
i znajomymi aromatami oraz smakami. Sięgnij po sprawdzone desery i wywołaj uśmiech na twarzach najbliższych.

Podpowiadamy:

OKOwocowy kubek z dodatkiem cennego imbiru, słodkiego miodu
i aromatycznych goździków skutecznie rozgrzeje po rodzinnym spacerze.
Z dodatkiem owoców i bitej śmietany stworzy wyśmienity deser, którym możesz poczęstować dziadków ot tak… prosto z serca.

Cena detaliczna ok. 1,29 zł

Zbozowe ciastka_DelectaNa specjalne okazje, a także ot tak… prosto z serca Delecta poleca chrupiące Zbożowe ciasteczka. Aby je przygotować nie trzeba posiadać cukierniczych umiejętności. Doskonale komponują się z czekoladą, suszonymi owocami i bakaliami. Z jednej porcji powstanie aż 20 kruchych ciasteczek. Są doskonałym prezentem zarówno dla Babci, jak i Dziadka.

Cena detaliczna ok. 3,89 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *