Pyszne lato z marką Wawel

Wakacje to wyjazdy, podróże, pikniki i spotkania z przyjaciółmi na świeżym powietrzu. Nieważne czy wybieramy się na dłuższy urlop lub weekendowy wypad, czy stawiamy na aktywny wypoczynek w mieście. Zawsze warto mieć przy sobie coś, co sprawi, że te chwile będą jeszcze przyjemniejsze.

Słoneczna aura za oknem sprawia, że coraz częściej zdarza nam się myśleć o wyczekanym wypoczynku. Wystarczy smakowity niezbędnik z Dobrymi Składnikami od marki Wawel i można ruszać w świat w pysznym humorze. Oferowane w nim słodkości zmieszczą się w każdej torbie i dodatkową umilą przyjemny letni czas. Zależy ci na soczystym orzeźwieniu? Sięgnij po galaretki Fresh & Fruity dostępne w aż pięciu smakach oraz wariancie klasycznym lub kwaśnym, zapakowane w wygodne stojące zgrzewane torebki. Galaretki nie zawierają substancji konserwujących, barwników ani sztucznych aromatów, a substancją żelującą są roślinne pektyny. To propozycja soczyście owocowych przekąsek, którymi można dzielić się z innymi. Miłośnicy nieco słodszych nut obowiązkowo powinni zaopatrzyć się w cukierki Tofflairs, dostępne w dwóch odsłonach: karmelowej z mocno czekoladowym nadzieniem lub czekoladowej z nadzieniem mlecznym. Jest to idealny produkt do kieszeni, plecaka i na wycieczkę, zapewniający słodką dawkę dobrego humoru, po której wszystko zaczyna się kleić. Podczas słonecznej aury z pewnością sprawdzą się Orzeźwiające – produkowane ręcznie według tradycyjnej receptury karmelki nadziewane. Połączenie mięty z kruchym karmelem skradnie serca w upalne dni.

Na rodzinne wypady warto wziąć ze sobą także zupełnie nowe Żelki jak Smok w stojącej torebce. Dzieci je pokochają, a rodzice docenią za innowacyjne opakowanie, które wygodnie się otwiera oraz brak barwników i sztucznych aromatów. Miękkie żelki w kształcie zabawnych smoków dostępne są w kilku wariantach: owocowym, z sokami, kwaśnym i jogurtowym.

                  Cena za opakowanie 100 g ok. 3,20 zł; a za opakowanie 200 g ok 6,00 zł.

Producent: Wawel
Więcej informacji na stronie: www.wawel.com.pl
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *