Skuteczne zmywanie nawet w krótkich cyklach i niskiej temperaturze? Z tabletami Somat Gold to możliwe

Przypalenia, plamy po kawie i herbacie czy tłuszcz na naczyniach są zmorą w wielu kuchniach. By rozprawić się z tego typu zabrudzeniami potrzeba tabletek do zmywarki o niezawodnej formule. Pochwalić się nią mogą udoskonalone tabletki Somat Gold.

Tabletki Somat Gold 36 sztuk, cena 19,99 zł

Nowa formuła tabletki Somat Gold sprawia, że lepiej się one rozpuszczają, a lepsza rozpuszczalność jest gwarancją efektywniejsze działania. – Detergent działa szybciej, a co za tym idzie, jest skuteczny w walce z uciążliwymi zabrudzeniami nawet w krótkich cyklach i niskich temperaturach mycia (tabletki Somat Gold działają już w temperaturze 45°C – red.). Na naczyniach nie powstaje osad, a w zmywarce nie pozostają nierozpuszczone resztki tabletki – wyjaśnia Tomasz Zielezny, R&D manager firmy Henkel. W usuwaniu najcięższych zabrudzeń pomaga również jeszcze lepiej dobrany środek powierzchniowo czynny zastosowany w tabletkach Somat Gold. Już jedna tabletka wystarczy, by usunąć przypalenia czy plamy z kawy i herbaty. Tabletki Somat Gold doskonale nadają się również do walki z pozostałościami jedzenia oraz zaschniętymi resztkami, są skuteczne bez wcześniejszego namaczania. Nie tylko czyszczą naczynia, ale też zapobiegają zaciekom. Dzięki odpowiednim składnikom są też niezawodne w walce z nieprzyjemnymi zapachami.

Komfortowe w stosowaniu
Tabletki Somat Gold mogą być bezpiecznie używane do wszystkich naczyń przeznaczonych do mycia w zmywarkach: talerzy, szklanek, kubków, butelek, sztućców, garnków i patelni. Dodatkowo zapewniają połysk naczyń i sztućców ze stali nierdzewnej oraz ochronę zdobień na naczyniach. Troszczą się również o samą zmywarkę, zapobiegając osadzaniu się kamienia. Są wygodne w użyciu – zapakowane w biodegradowalną folię rozpuszczalną w wodzie nie wymagają rozpakowywania, wystarczy zaaplikować jedną do dozownika w zmywarce.

Produkt oferowany jest w kilku wariantach opakowań. Zawierają one od 10 do 100 tabletek, a ich ceny mieszczą się w przedziale od 9,99 do 82,99 zł.

Producent: Henkel Polska
Więcej informacji na stronie: www.somat.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *