Skosztuj, powąchaj, zasmakuj Tesco finest*

Kawa z Sumatry, morele z Maroka, syrop klonowy z Kanady – kiedy w grę wchodzi pyszne jedzenie, granice państw przestają istnieć. Tej jesieni Tesco wprowadza szeroką gamę starannie wyselekcjonowanych produktów ze składnikami z całego świata. Po raz pierwszy w Polsce produkty Tesco finest* są dostępne nawet w małych sklepach.

Produkty Tesco finest* przekraczają granice. Mogą zabrać nas w Himalaje – po najlepszej jakości ryż, przenieść w środek skandynawskich lasów, w poszukiwaniu świeżych jagód do przygotowania dżemu, czy do lasów deszczowych Ameryki Południowej, gdzie rosną egzotyczne marakuje. W chłodne jesienne wieczory warto rozsiąść się wygodnie w swoim ulubionym fotelu i odkrywać smaki świata razem z Tesco finest*.

Dzięki tradycyjnym przepisom i składnikom pochodzącym z różnych rejonów świata, produkty finest* są wyjątkowe. Niektóre produkty, jak makaron Conchiglioni Rigati, przygotowywany od ponad 100 lat przez włoską rodzinę Di Martino, posiadają certyfikat chronionego oznaczenia geograficznego.

Makaron Conchiglioni Rigati_Tesco finest

Inne, jak oliwki z Chalkidiki, są ręcznie zbierane i faszerowane greckimi serami feta i mizithra.

Nasi klienci bardzo cenią sobie jakość żywności, którą kupują” – wyjaśnia Martin Dlouhy, dyrektor marketingu Tesco w Europie Środkowej. „Posiłków nie spożywa się przecież tylko po to, aby zaspokoić głód – klienci chcą doświadczać i celebrować bogactwo smaku. Świadomość kupujących i ich oczekiwania stale rosną. Tesco finest* wychodzi naprzeciw tym potrzebom i gwarantuje wysoką jakość i oryginalność swoich produktów” – dodaje.

Tesco finest* to produkty najwyższej jakości, dostępne wyłącznie w sklepach Tesco. Oferta finest* daje nam gwarancję, że każdy posiłek będzie wyjątkowy. Już na śniadanie warto polecić szeroką gamę dżemów – np. z marokańskich moreli – czy też marmoladę z pomarańczy prosto z Sewilli. Miłośników oryginalnych smaków skuszą sosy chutney – ze słodkich pomidorów i papryczki piri piri lub ze śliwek odmiany Wiktoria.

Dżem morelowy_Tesco finest

Wielu osobom ciężko wyobrazić sobie poranek bez kubka aromatycznej kawy. Miłośników espresso na pewno ucieszy szeroka gamą kaw fair trade prosto z Kostaryki, Kolumbii, Gwatemali czy Etiopii.

Kawa Ethiopian Sidamo_Tesco finest

Dla tych którzy preferują herbatę, Tesco finest* oferuje najlepsze gatunki herbat ze Sri Lanki, Indii i Indonezji.

Zielona herbata ze Sri Lanki_Tesco finest

Na lunch nic nie smakuje lepiej niż porcja świeżej sałaty doprawiona francuskim dresingiem, toskańską oliwą extra virgin czy octem balsamicznym z Modeny.

Toskańska oliwa extra virgin_Tesco finestGdy zaś szukamy pomysłu na obiad, dzięki finest* w mgnieniu oka możemy przygotować oryginalne włoskie danie korzystając z aromatycznych sosów – z pomidorów i mascarpone lub z salami, kopru włoskiego i Chianti, które najlepiej smakują z włoskimi makaronami Tesco finest*.

Sos chutney ze słodkich pomidorów i papryczki piri piri_Tesco finest

Produkty Tesco finest*, podobnie jak wszystkie produkty marki własnej Tesco, objęte są Gwarancją 100% Satysfakcji. Oznacza to, że jeśli zakupione produkty nie odpowiadają wymaganiom klientów, Tesco zwraca za nie pieniądze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *