Skosztuj, powąchaj, zasmakuj Tesco finest*

Kawa z Sumatry, morele z Maroka, syrop klonowy z Kanady – kiedy w grę wchodzi pyszne jedzenie, granice państw przestają istnieć. Tej jesieni Tesco wprowadza szeroką gamę starannie wyselekcjonowanych produktów ze składnikami z całego świata. Po raz pierwszy w Polsce produkty Tesco finest* są dostępne nawet w małych sklepach.

Produkty Tesco finest* przekraczają granice. Mogą zabrać nas w Himalaje – po najlepszej jakości ryż, przenieść w środek skandynawskich lasów, w poszukiwaniu świeżych jagód do przygotowania dżemu, czy do lasów deszczowych Ameryki Południowej, gdzie rosną egzotyczne marakuje. W chłodne jesienne wieczory warto rozsiąść się wygodnie w swoim ulubionym fotelu i odkrywać smaki świata razem z Tesco finest*.

Dzięki tradycyjnym przepisom i składnikom pochodzącym z różnych rejonów świata, produkty finest* są wyjątkowe. Niektóre produkty, jak makaron Conchiglioni Rigati, przygotowywany od ponad 100 lat przez włoską rodzinę Di Martino, posiadają certyfikat chronionego oznaczenia geograficznego.

Makaron Conchiglioni Rigati_Tesco finest

Inne, jak oliwki z Chalkidiki, są ręcznie zbierane i faszerowane greckimi serami feta i mizithra.

Nasi klienci bardzo cenią sobie jakość żywności, którą kupują” – wyjaśnia Martin Dlouhy, dyrektor marketingu Tesco w Europie Środkowej. „Posiłków nie spożywa się przecież tylko po to, aby zaspokoić głód – klienci chcą doświadczać i celebrować bogactwo smaku. Świadomość kupujących i ich oczekiwania stale rosną. Tesco finest* wychodzi naprzeciw tym potrzebom i gwarantuje wysoką jakość i oryginalność swoich produktów” – dodaje.

Tesco finest* to produkty najwyższej jakości, dostępne wyłącznie w sklepach Tesco. Oferta finest* daje nam gwarancję, że każdy posiłek będzie wyjątkowy. Już na śniadanie warto polecić szeroką gamę dżemów – np. z marokańskich moreli – czy też marmoladę z pomarańczy prosto z Sewilli. Miłośników oryginalnych smaków skuszą sosy chutney – ze słodkich pomidorów i papryczki piri piri lub ze śliwek odmiany Wiktoria.

Dżem morelowy_Tesco finest

Wielu osobom ciężko wyobrazić sobie poranek bez kubka aromatycznej kawy. Miłośników espresso na pewno ucieszy szeroka gamą kaw fair trade prosto z Kostaryki, Kolumbii, Gwatemali czy Etiopii.

Kawa Ethiopian Sidamo_Tesco finest

Dla tych którzy preferują herbatę, Tesco finest* oferuje najlepsze gatunki herbat ze Sri Lanki, Indii i Indonezji.

Zielona herbata ze Sri Lanki_Tesco finest

Na lunch nic nie smakuje lepiej niż porcja świeżej sałaty doprawiona francuskim dresingiem, toskańską oliwą extra virgin czy octem balsamicznym z Modeny.

Toskańska oliwa extra virgin_Tesco finestGdy zaś szukamy pomysłu na obiad, dzięki finest* w mgnieniu oka możemy przygotować oryginalne włoskie danie korzystając z aromatycznych sosów – z pomidorów i mascarpone lub z salami, kopru włoskiego i Chianti, które najlepiej smakują z włoskimi makaronami Tesco finest*.

Sos chutney ze słodkich pomidorów i papryczki piri piri_Tesco finest

Produkty Tesco finest*, podobnie jak wszystkie produkty marki własnej Tesco, objęte są Gwarancją 100% Satysfakcji. Oznacza to, że jeśli zakupione produkty nie odpowiadają wymaganiom klientów, Tesco zwraca za nie pieniądze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *