Sery marki Hochland stworzone do sałatek

Kolorowe i pełne fantazji sałatki idealnie sprawdzają się w roli lekkiej przekąski lub dodatku do dań głównych. Oryginalny i wyrazisty smak nadadzą im sery solankowe typu greckiego marki Hochland, dostępne w kilku różnych wersjach. 

W zależności od preferencji możemy sięgnąć po klasyczny ser solankowy bez zalewy w formie bloczka lub też już pokrojonych kostek z ziołami śródziemnomorskimi. Ale to nie wszystko. Firma Hochland daje nam jeszcze do wyboru dwa ich wyraziste w smaku propozycje z tej linii. Są to zamknięte w słoikach kostki sera zanurzone w aromatycznej olejowej zalewie z dodatkiem oliwek i papryki albo ziół (ta ostatni produkt to nowość). Wystarczy dodać do nich sałatę lub inne ulubione warzywa i pyszne danie w śródziemnomorskim klimacie gotowe. Sałatkę można też wzbogacić o owoce i inne dodatki np. w postaci orzechów czy pestek. W kreowaniu nowych kompozycji nie ma tak naprawdę żadnych ograniczeń, liczą się inspiracje i kulinarna wyobraźnia.

Sery sałatkowe Hochland z oliwkami i papryką oraz z ziołami kosztują ok. 10,00 zł za słoik 300 g. Ceny wersji bez oleju wynoszą 5,50 zł za bloczek 180 g oraz ok. 7,00 zł za 135-gramową porcję kostek.

Producent: Hochland Polska
Więcej informacji na stronie: www.hochland.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *