Serwis Celebration od Fyrklövern

Początek roku dostarcza nam wielu okazji do świętowania, trwa karnawał, wkrótce Dzień Babci i Dzień Dziadka. Wyjątkowe chwile spędzane w gronie najbliższych wymagają szczególnej oprawy. Z miłości do świętowania powstał niezwykły serwis Celebration od Fyrklövern. Piękna, luksusowa porcelana, idealnie nadaje się do użytku codziennego, jak i na specjalne okazje.

Zastawa stołowa Celebration to propozycja pełna finezji i wytworności. Wysokiej jakości porcelana o lekko falistym kształcie ozdobiona subtelnym wzorem w eleganckim odcieniu błyszczących szarości to elegancja doskonała. Ręcznie nanoszone zdobienia oraz połyskujące platyną krawędzie dopełniają całości.


Serwis Celebration, został stworzony przez utalentowaną, wszechstronną artystkę Anne Rooslien. Tworzy Ona projekty w różnych technikach – od oleju i akwareli po rzeźbę w glinie. Zaprojektowana przez nią kolekcja Celebration jest hołdem złożonym szwedzkiej księżniczce, z okazji jej zaślubin w 2013 roku.

 

Dla podkreślenia unikalności, każdy element serwisu obiadowego opatrzony jest pieczęcią firmy i sygnaturą projektanta, gwarantującymi autentyczność i najwyższą jakość produktu.

Więcej na temat kolekcji Celebration od Fyrklövern oraz informacje dotyczące zamówienia na stronie www.fyrklovern.pl

Więcej na temat kolekcji Celebration od Fyrklövern oraz informacje dotyczące zamówienia na stronie www.fyrklovern.pl

***
Fyrklövern to jedna z największych firm w branży porcelany, szkła i dekoracji wnętrz w Skandynawii. Swoją działalność rozpoczęła w 1974roku w Malmö i właśnie świętowała Jubileusz 40-lecia istnienia. Przez ten czas, ugruntowała swoją wysoką pozycję na europejskim rynku produktów luksusowych. Fyrklövern specjalizuje się w bezpośredniej sprzedaży produktów najwyższej, jakości projektowanych i tworzonych dla grupy najbardziej wymagających klientów. Fyrklövern z przyjemnością przedstawia swoją unikatową ofertę na rynku polskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *