Serwis Santa Christmas od Fyrklövern

Na pełne ciepła i radości Święta Bożego Narodzenia czekamy przez cały rok. To wyjątkowy czas wypełniony spotkaniami z rodziną i przyjaciółmi przy stole pełnym wyśmienitych dań. Cudowną atmosferę tych chwil podkreśla nie tylko uroczyste menu, lecz także przepiękna dekoracja,
a przede wszystkim świąteczna porcelana. Nowy serwis Santa Christmas od Fyrklövern z uroczymi wizerunkami skrzatów sprawi, że na bożonarodzeniowym stole zagości niezwykle magiczny klimat!

Kwintesencją Świąt jest czas spędzany z najbliższymi. W zimowej aurze, przy dźwięku kolęd
i z aromatycznymi potrawami na stole, wspólne chwile stają się wyjątkowe i pełne wzruszeń.

Tę wspaniałą atmosferę dopełniają również świąteczne detale.

Oryginalnie udekorowany stół to piękne zaproszenie dla gości i podkreślenie uroczystego charakteru spotkań. Nowość od Fyrklӧvern – porcelana Santa Christmas to zastawa pełna rodzinnego ciepła i uroku, stworzona przez wyjątkową artystkę Anne Rooslien.

Klasyczny design, ręcznie malowane skrzaty w zimowej scenerii oraz platynowe zdobienia stanowią połączenie luksusu i elegancji z motywem pełnym serdecznych uczuć. Magiczne wizerunki reniferów i krasnali w czerwonych kapturkach tworzą przytulny i pełen ciepła klimat oddający prawdziwego ducha Świąt. Pomocnicy świętego Mikołaja kojarzący się z pakowaniem prezentów, przywołują magiczne wspomnienia z dzieciństwa i roztaczają aurę cudownej atmosfery spełniających się marzeń.

Unikalne zdobienia i dekory w świątecznych kolorach pięknie prezentują się na białej porcelanie. Podczas Świąt, zastawa będzie wspaniale prezentować się na czerwonym obrusie,
w towarzystwie bożonarodzeniowych, naturalnych dekoracji – gałązek zielonego świerku
i świeczników zrobionych z… jabłek. Zimowa dekoracja stołu z serwisem Santa Christmas podkreśli wyjątkowy charakter Świąt i nada im magii.

Więcej na temat kolekcji oraz informacje dotyczące zamówienia na stronie www.fyrklovern.pl oraz www.pieknyserwis.pl

***

Fyrklövern to jedna z największych firm w branży porcelany, szkła i dekoracji wnętrz w Skandynawii. Swoją działalność rozpoczęła w 1974 roku. Przez ponad czterdzieści lat firma ugruntowała swoją wysoką pozycję na europejskim rynku produktów luksusowych. Fyrklövern specjalizuje się w sprzedaży produktów najwyższej jakości, projektowanych
i tworzonych dla grupy najbardziej wymagających klientów, z przyjemnością przedstawia swoją unikatową ofertę na rynku polskim. „Piękno, funkcjonalność i ponadczasowe wzornictwo stanowią inspirację do miłego spędzenia czasu przy stole” – to hasło przyświeca Fyrklövern przy projektowania najwyższej jakości porcelany.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *