Serwis polecany przez Grażynę Brodzińską

Karnawałowe przyjęcie, romantyczna kolacja, ważna rodzinna uroczystość – wyjątkową oprawę stołu przy wszystkich tych okazjach zapewni najwyższej jakości porcelana marki Fyrklövern z kolekcji POLSKA 100.

Stworzony z okazji 100-lecia odzyskania przez nasz kraj niepodległości serwis ma ponadczasowy, klasyczny charakter. Cechuje go subtelna szlachetność i wytworność. Jest to zasługa unikalnego designu, który łączy w sobie oryginalny, owalny kształt oraz klasyczną biel. Efekt dopełniają luksusowe zdobienia wykonane z 18-karatowego złota oraz platyny. Ręcznie litografowany, dynamiczny dekor w postaci dwóch przecinających się wstęg dodaje porcelanie nowoczesności i lekkości. Ambasadorką kolekcji POLSKA 100 jest Grażyna Brodzińska  międzynarodowej sławy śpiewaczka operetkowa, musicalowa i operowa. Jej wybitny talent i wyjątkowy głos, a także przywiązanie do narodowej tradycji rozsławiają polską kulturę na całym świecie.

Skandynawski przepis na piękno
Serwisu POLSKA 100 to dzieło jednej z największych firm w branży porcelany, szkła i dekoracji wnętrz w Skandynawii. Fyrklövern specjalizuje się w sprzedaży produktów luksusowych, tworzonych dla grupy najbardziej wymagających klientów i ma w tej dziedzinie ugruntowaną pozycję na europejskim rynku.

Więcej informacji na temat oferty Fyrklövern, w tym kolekcji POLSKA 100 oraz szczegóły dotyczące zamówień można znaleźć na stronach: www.fyrklovern.pl oraz www.pieknyserwis.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *