Serwis Nordic Birds od Fyrklövern

Świat roślin i zwierząt od wieków stanowi inspirację dla wielu artystów. Anne Rooslien, wszechstronna i utalentowana projektantka, podczas tworzenia niezwykłej kolekcji Nordic Birds czerpała inspirację właśnie z różnorodności natury oraz magicznego światła na Gotlandii.

Tak oto powstał wyjątkowy serwis, którego ozdobą jest dwanaście ręcznie malowanych ptaków, należących do fauny Polski i Europy: modraszka, gil, pliszka siwa, bogatka, mazurek, rudzik, czubatka, trznadel, kowalik, mysikrólik, zięba i dzwoniec. Zostały one uwiecznione z wielkim wyczuciem  i niesamowitą dbałością o szczegóły na porcelanie najwyższej jakości. Serwis oferuje bogaty asortyment z wszelkimi elementami niezbędnymi do podania wyjątkowego obiadu. Wszystkie jego części ozdobione są wizerunkiem kolorowych ptaszków.

NF_Handmalning_INSP_01

Fot. Fyrklövern

Delikatną formę talerzy Nordic Birds dopełniają motywy gałązek wierzby, jarzębiny i wiśni, które dodają całości uroku i zapewniają oryginalną oprawę dla każdego dania zaserwowanego na zastawie. Na spodzie talerzy znajduje się pieczęć Fyrklövern z podpisem Anne Rooslien oraz łacińską nazwą każdego z ptasich motywów. Jest to gwarancja autentyczności i najwyższej jakości.

NF_Flicka_MOD_01

Fot. Fyrklövern

Dzięki zastawie Nordic Birds nakrywanie do stołu, stanie się czystą przyjemnością. Ten unikalny serwis nie tylko inspiruje do nietypowego dekorowania – na stole świetnie komponuje się z kwiatami, gałązkami czy też owocami – ale również, może być elementem wspólnej, rodzinnej zabawy. Dzieci uwielbiają odgadywać jaki ptaszek namalowany jest na porcelanie.

NF_Dekor_PROD_01

Fot. Fyrklövern

Fylko2

Fot. Fyrklövern

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Realistyczne, bogate w szczegóły ilustracje z pewnością zachwycą wszystkich gości, zapewnią miłą atmosferę podczas wspólnych posiłków i dostarczą wdzięcznego tematu do rozmów.

Fylko

Zastawa Nordic Birds może stanowić również doskonałe dopełnienie wiosennej aranżacji stołu i radosnej atmosfery podczas zbliżających się Świąt Wielkanocnych.

NF_Matdukn_1P_MOD_02

Fot. Fyrklövern

Więcej na temat kolekcji oraz informacje dotyczące zamówienia na stronie www.fyrklovern.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *