Serwis Moments od Fyrklövern

Najwyższej jakości porcelana, uroczy design, wytłaczany wzór pereł, motyw w stylu vintage oraz dodatek prawdziwej platyny to połączenie, które wyróżnia zastawę Moments i plasuje ją w czołówce najbardziej pożądanych serwisów wśród Miłośników Porcelany.

MOM_Mingeltallrik_citat_INSP_01MOM_Fat_PROD_01 MOM_Matdukning_4p_aptit_MILJO_01

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zastawa zaprojektowana została przez ulubienicę telewizji Marię Montazami, gwiazdę mieszkającą w Hollywood, która oczarowuje wszystkich swoim ciepłem i spontanicznością. Ten cudowny serwis odzwierciedla wiele cech Marii: elegancję, kobiecość i urok. Ponadczasowy design, eleganckie połączenie szarości i bieli, ręcznie zdobiony brzeg z prawdziwej platyny oraz delikatny wzór pereł to ponadczasowa propozycja, na co dzień i od święta! Wszyscy zasługujemy na odrobinę luksusu.

 

MOM_Djup_2p_PROD_01

Natchnieniem do stworzenia serwisu Moments stało się moje życie, pełne cudownych wspomnień.Ulubiona poduszka w medalionowy wzór, sznur pereł w kosmetyczce i moja ukochana szminka niosły ze sobą wspomnienie wielu miłych chwil i były inspiracją do stworzenia tego sentymentalnego serwisu. Umiłowanie do pięknych wnętrz oraz niekończąca się miłość do rodziny i przyjaciół przenikały się i uzupełniały w mojej pracy nad tym wyjątkowym serwisem. Zaprojektowałam go na wszystkie cudowne chwile, które na zawsze stają się pięknymi wspomnieniami. Great Moments become memories for life! Maria Montazami

MOM_Matdukning_Familj_MOD_01

Edycja LipstickPink Projektu Marii Montazami

Tworząc projekt LipstickPink, Maria inspirowała się kolorem jednej ze swoich ulubionych szminek. W skład serii, wchodzą dwa urocze elementy: przepiękny talerzyk na przekąski i elegancki talerz dekoracyjny – obydwa w delikatnej barwie pastelowego różu. Talerze zdobione są oryginalnym, medalionowym wzorem, oraz wytwornym dekorem z pereł. Na spodzie każdego z nich znajduje się ulubiony cytat projektantki.

MOM_Praliner_INSP_02

Specjalnie do serwisu Moments, Maria, zaprojektowała piękne kieliszki doskonale współgrające z zastawą. Subtelna stylistyka kieliszków, połączenie grawerowanego diamentem wzoru pereł z kwiatowym dekorem, to urok i elegancja.  To szkło, po które sięga się z prawdziwą dumą nakrywając stół na wszelkie uroczystości. Wznieś toast! Cheers to greatmoments!

MOM_Crystal_Glaskollektion_PROD_01

 

 MOM_Cheesecake_INSP_01

Więcej na temat kolekcji Moments od Fyrklövern oraz informacje dotyczące zamówienia na stronie www.fyrklovern.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *