Serwis Moments od Fyrklövern

Najwyższej jakości porcelana, uroczy design, wytłaczany wzór pereł, motyw w stylu vintage oraz dodatek prawdziwej platyny to połączenie, które wyróżnia zastawę Moments i plasuje ją w czołówce najbardziej pożądanych serwisów wśród Miłośników Porcelany.

MOM_Mingeltallrik_citat_INSP_01MOM_Fat_PROD_01 MOM_Matdukning_4p_aptit_MILJO_01

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zastawa zaprojektowana została przez ulubienicę telewizji Marię Montazami, gwiazdę mieszkającą w Hollywood, która oczarowuje wszystkich swoim ciepłem i spontanicznością. Ten cudowny serwis odzwierciedla wiele cech Marii: elegancję, kobiecość i urok. Ponadczasowy design, eleganckie połączenie szarości i bieli, ręcznie zdobiony brzeg z prawdziwej platyny oraz delikatny wzór pereł to ponadczasowa propozycja, na co dzień i od święta! Wszyscy zasługujemy na odrobinę luksusu.

 

MOM_Djup_2p_PROD_01

Natchnieniem do stworzenia serwisu Moments stało się moje życie, pełne cudownych wspomnień.Ulubiona poduszka w medalionowy wzór, sznur pereł w kosmetyczce i moja ukochana szminka niosły ze sobą wspomnienie wielu miłych chwil i były inspiracją do stworzenia tego sentymentalnego serwisu. Umiłowanie do pięknych wnętrz oraz niekończąca się miłość do rodziny i przyjaciół przenikały się i uzupełniały w mojej pracy nad tym wyjątkowym serwisem. Zaprojektowałam go na wszystkie cudowne chwile, które na zawsze stają się pięknymi wspomnieniami. Great Moments become memories for life! Maria Montazami

MOM_Matdukning_Familj_MOD_01

Edycja LipstickPink Projektu Marii Montazami

Tworząc projekt LipstickPink, Maria inspirowała się kolorem jednej ze swoich ulubionych szminek. W skład serii, wchodzą dwa urocze elementy: przepiękny talerzyk na przekąski i elegancki talerz dekoracyjny – obydwa w delikatnej barwie pastelowego różu. Talerze zdobione są oryginalnym, medalionowym wzorem, oraz wytwornym dekorem z pereł. Na spodzie każdego z nich znajduje się ulubiony cytat projektantki.

MOM_Praliner_INSP_02

Specjalnie do serwisu Moments, Maria, zaprojektowała piękne kieliszki doskonale współgrające z zastawą. Subtelna stylistyka kieliszków, połączenie grawerowanego diamentem wzoru pereł z kwiatowym dekorem, to urok i elegancja.  To szkło, po które sięga się z prawdziwą dumą nakrywając stół na wszelkie uroczystości. Wznieś toast! Cheers to greatmoments!

MOM_Crystal_Glaskollektion_PROD_01

 

 MOM_Cheesecake_INSP_01

Więcej na temat kolekcji Moments od Fyrklövern oraz informacje dotyczące zamówienia na stronie www.fyrklovern.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *