Serwis LISE od Fyrklövern

Piękna aura późnego lata, kuszące sezonowe menu i towarzystwo bliskich osób – oto przepis na doskonałe przyjęcie. Klimat tych wyjątkowych chwil warto podkreślić poprzez dbałość o detale i oryginalne nakrycie stołu. Gustowną oprawę spotkania zapewni serwis Lise od Fyrklövern, którego kwiatowy wzór oraz złote zdobienia wprowadzą na stół niezwykłą lekkość, a zarazem wyrafinowaną elegancję.

Fyrklovern_serwis Lise_letnia stylizacja 4

Piękna porcelana jest jednym z ważniejszych elementów nakrycia stołu. To właśnie ona stanowi niezwykłą oprawę dla serwowanych dań i dopełnia charakter każdego spotkania. Z serwisem Lise od Fyrklövern, nasze przyjęcie będzie mieć kobiecą i ciepłą oprawę ze szczyptą romantyzmu i gustownego minimalizmu.

Fyrklovern_serwis Lise_letnia stylizacja 5

Ta wyjątkowa porcelana stworzona przez norweską znawczynię i pasjonatkę sztuki kulinarnej – Lisę Finckenhagen, emanuje ciepłem domowego ogniska oraz miłością do natury. Bogatą zastawę wyróżnia fantazyjny dekor w postaci ręcznie malowanych kwiatów. Połączenia bieli porcelany z błękitnym dekorem to idealna propozycja dla tych, którzy cenią sobie najwyższą jakość idącą w parze z pięknem. Subtelny, kwiatowy ornament zdobiący poszczególne elementy zastawy nadaje jej lekkości i przywołuje na myśl letnie popołudnia. Co ciekawe, uroczy dekor zdobi również szklanki, kieliszki, a nawet wazony, które cudownie współgrają z całą zastawą.

Fyrklovern_serwis Lise_letnia stylizacja 7

Aranżację w klimacie końca lata, doskonale dopełnią złote sztućce z serwisu Diamond, świeże kwiaty, obrus z naturalnych tkanin oraz sezonowe owoce w menu. Przy tak nakrytym stole, każde spotkanie będzie niepowtarzalnym przeżyciem.

Fyrklovern_serwis Lise_letnia stylizacja 8

Więcej na temat kolekcji oraz informacje dotyczące zamówienia na stronie www.fyrklovern.pl oraz www.pieknyserwis.pl

Fyrklovern_serwis Lise_letnia stylizacja 6

Fyrklövern to jedna z największych firm w branży porcelany, szkła i dekoracji wnętrz w Skandynawii. Swoją działalność rozpoczęła w 1974 roku. Przez ponad czterdzieści lat, firma ugruntowała swoją wysoką pozycję na europejskim rynku produktów luksusowych. Fyrklövern specjalizuje się w sprzedaży produktów najwyższej jakości, projektowanych i tworzonych dla grupy najbardziej wymagających klientów. „Piękno, funkcjonalność i ponadczasowe wzornictwo stanowią inspirację do miłego spędzenia czasu przy stole” – to hasło przyświeca Fyrklövern.

Fyrklovern_serwis Lise_letnia stylizacja 10

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *