Serwis Lace projektu Larsa Wallina

Lars Wallin to czołowy szwedzki projektant mody, wyznaczający trendy w stylu couture. Znany z unikalnych kreacji tworzonych dla rodziny królewskiej oraz uczestników prestiżowych konkursów, specjalnie dla Fyrklövern, stworzył prawdziwe porcelanowe dzieło sztuki: serwis Lace. Zastawa zdobiona platyną i oryginalną, wypukłą koronką, urzeka doskonałym wzorem i mistrzowskim wykonaniem. Lace, to propozycja dla osób, które delektują się pięknym nakryciem stołu i cenią sobie elegancję, szyk i wytworność.

Fyrklovern_Lace_Inspiration

Fyrklovern_Lace 1

Lace oczarowuje połączeniem misternego, ażurowego wzoru i subtelnego blasku platyny z porcelaną w intrygującym odcieniu. Wypukły wzór francuskiej koronki przepięknie prezentuje się także na porcelanowych talerzach z serii Lace Platinum, które połyskują na stole niczym najpiękniejsza biżuteria. Przepiękny srebrzysty talerz dekoracyjny oraz talerzyk na przystawki z brzegami zdobionymi platyną, stanowią idealną oprawę i zachwycają osoby o najbardziej wysublimowanym guście.

Fyrklovern_Lace 3
Zastawę Lace uzupełnia niezwykłe szkło z ręcznie malowanymi, platynowymi rantami. Finezyjne szklanki i wytworne kieliszki do wina, stanowią kropkę nad „i” tego pięknego serwisu. Unikalność i ekskluzywność zastawy podkreślają podpis i platynowa pieczęć projektanta, znajdujące się na każdym elemencie serwisu. Jak mówi sam artysta: Każdy element wyraża się tu na swój własny sposób i dlatego serwis Lace jest couture.

 

Fyrklovern_Lace_Glas 1

Fyrklovern_Lace_szklanki

przerywnikprzerywnik

Fyrklövern to jedna z największych firm w branży porcelany, szkła i dekoracji wnętrz w Skandynawii. Swoją działalność rozpoczęła w 1974 roku. Przez ponad czterdzieści lat firma ugruntowała swoją wysoką pozycję na europejskim rynku produktów luksusowych. Fyrklövern specjalizuje się w sprzedaży produktów najwyższej jakości, projektowanych i tworzonych dla grupy najbardziej wymagających klientów, dlatego z przyjemnością przedstawia swoją unikatową ofertę na rynku polskim. „Piękno, funkcjonalność i ponadczasowe wzornictwo stanowią inspirację do miłego spędzenia czasu przy stole” – to hasło przyświeca Fyrklövern.

Fyrklovern_Lace

Fyrklövern
ul. Bukowińska 26b lok. 40,
02-703 Warszawa.
Tel. 22 514 61 71
www.fyrklovern.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *