SERWIS DIAMOND PROJEKTU DYRBERG/KERN

Połączenie świata ekskluzywnej biżuterii z najwyższej jakości porcelaną to mariaż doskonały. Właśnie dlatego, serwis Diamond bez wątpienia można nazwać prawdziwym dziełem sztuki. Zastawa autorstwa światowej sławy projektantów firmy jubilerskiej Dyrberg/Kern, we współpracy z Fyrklövern, zachwyca pomysłem i jakością wykonania. Inspiracją dla twórców było ponadczasowe piękno diamentu, które w połączeniu z porcelaną tworzą niezwykle imponujący efekt. Kształt  i blask tego szlachetnego kamienia przejawia się w każdym, nawet najmniejszym elemencie zastawy. A połączenie srebrzystej bieli z diamentowym wzorem i zdobieniami z 18-karatowego złota sprawia, że serwis Diamond jest wspaniałą dekoracją każdego eleganckiego stołu.

Diamond_Fyrklovern i Dyrberg Kern1

Fot. Fyrklövern

Dyrberg/Kern to duńska firma jubilerska, która od 1985 roku tworzy ekskluzywną biżuterię cieszącą się uznaniem na całym świecie. Za jej sukcesem stoi dwoje wyjątkowych projektantów: Gitte Dyrberg i Henning Kern. Charyzmatyczny i niezwykle kreatywny duet we współpracy z marką Fyrklövern po raz pierwszy w swej karierze, zaprojektował serwis obiadowy. Efekt przeszedł najśmielsze oczekiwania!

Diamond_Fyrklovern i Dyrberg Kern4

Ekskluzywny serwis Diamond inspirowany diamentowymi szlifami łączy w sobie niezwykłą elegancję, nowoczesność i współczesne trendy mody. Najwyższej jakości porcelana utrzymana w kolorze perły  i delikatnych, srebrzystych odcieniach, to propozycja dla osób, które cenią wyjątkowy design oraz mistrzowskie wykonanie. Serwis ręcznie zdobiony 18-karatowym złotem i wypukłym, reliefowym wzorem przypominającym brylantowe szlify, lśni na stole niczym drogocenna biżuteria. Całość cudownie dopełniają pozłacane sztućce oraz absolutny hit: złote solniczka i pieprzniczka w kształcie diamentów.

Diamond_Fyrklovern i Dyrberg Kern7

Diamond_Fyrklovern i Dyrberg Kern2

Fot. Fyrklövern

W zastawę Diamond idealnie wpisuje się stylowe szkło. Kryształowe szklanki oraz kieliszki do wina, zdobione ekskluzywnym szlifem dodają całości szyku i elegancji. Natomiast piękne kryształowe pucharki do szampana, dekorowane prawdziwym złotem, do złudzenia przypominają te,  z których sączył trunek Wielki Gatsby. Ekskluzywność zastawy Diamond podkreśla unikatowa pieczęć projektantów, znajdujące się na każdym elemencie serwisu. Niech Twój stół lśni diamentowym blaskiem!

Diamond_Fyrklovern i Dyrberg Kern

Fot. Fyrklövern

Fyrklövern to jedna z największych firm w branży porcelany, szkła i dekoracji wnętrz w Skandynawii. Swoją działalność rozpoczęła w 1974 roku. Przez ponad czterdzieści lat firma ugruntowała swoją wysoką pozycję na europejskim rynku produktów luksusowych. Fyrklövern specjalizuje się w sprzedaży produktów najwyższej jakości, projektowanych  i tworzonych dla grupy najbardziej wymagających klientów, dlatego z przyjemnością przedstawia swoją unikatową ofertę na rynku polskim. „Piękno, funkcjonalność i ponadczasowe wzornictwo stanowią inspirację do miłego spędzenia czasu przy stole” – to hasło przyświeca Fyrklövern.

Fyrklövern

www.fyrklovern.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *