Serwis Butterfly Dream od Fyrklövern

Piękne kwiaty, niebieskie motyle i zdobienie z 18-karatowego złota stanowią o unikalności serwisu Butterfly Dream marki Fyrklövern. Połączenie klasycznej elegancji z niezwykle finezyjnym wzorem, zachwyca amatorów ponadczasowego designu i przenosi w krainę wytworności i smaku.

Chyba każdy z nas niejednokrotnie marzył o tym, aby znaleźć się na ukwieconej łące pełnej motyli. Dzięki serwisowi Butterfly Dream marki Fyrklövern, pragnienie to może stać się rzeczywistością! Biała porcelana najwyższej jakości z ręcznie litografowanym wzorem przedstawiającym niebieskie motyle i cudowne kwiaty dekorowane prawdziwym złotem, to spełnienie marzeń wszystkich miłośników piękna i elegancji.

?????????????????????

Autorką kunsztownego wzoru jest Astrid Gate – uznana artystka w dziedzinie dekoracji szkła. W swej twórczości, projektantka inspiruje się bogactwem przyrody i w bajkowy sposób łączy świat fantazji z rzeczywistością. Serwis Butterfly Dream jest tego najlepszym przykładem. O unikalności zastawy świadczy znajdujący się na spodzie każdego elementu serwisu – podpis autorki.

Fyrklovern_Butterfly Dream2

Z serwisem Butterfly Dream doskonale współgrają szklane wyroby zdobione motywem motyli i kwiatów. Piękne kieliszki i szklanki stanowią dodatkową ozdobę i uzupełnienie tej uroczej zastawy. Jeśli więc marzy nam się bajkowa oprawa podawanych przez nas dań, serwis Butterfly Dream doskonale spełni nasze pragnienia. Dzięki niemu, zarówno na co dzień, jak i od święta nasz stół może przeobrazić się w złotą krainę motyli.

Fyrklovern_Butterfly Dream3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *