Serwis Åsa’s Christmas White od Fyrklövern

Bajkowe, mieniące się blaskiem Święta Bożego Narodzenia to marzenie każdego z nas. Chcąc je spełnić, marka Fyrklövern stworzyła wyjątkowy serwis Åsa’s Christmas White będący połączeniem prawdziwej elegancji, klasycznego designu i skandynawskiej tradycji. Zastawa dekorowana wizerunkami zabawnych skrzatów, choinkami przykrytymi grubą pierzynką skrzącego się śniegu i 18-karatowym złotem sprawi, że te Święta z pewnością będą niezapomniane.

ASAS WHITE 7_FYRKLOVERN

Radosna, rodzinna atmosfera to podstawa udanych Świąt Bożego Narodzenia. Aby ją stworzyć, niezwykle ważne jest nakrycie stołu. W końcu to właśnie przy nim, spędzamy podczas Świąt najwięcej czasu. Elegancka porcelana Åsa’s Christmas White z zabawnym motywem skrzatów, nie tylko pomoże wyczarować świąteczny klimat, ale również wprowadzi odrobinę humoru i finezji.

ASAS WHITE_FYRKLOVERN

Prosty, skandynawski styl zastawy stwarza wiele możliwości bajkowej dekoracji stołu. Biało- srebrzyste, stonowane połączenie kolorystyczne stanowi świetną bazę do skomponowania zarówno spokojnych, jednobarwnych stylizacji, jak również kolorowych wariacji, które niczym bajkowy las będą pełne szyszek, czerwonych jabłek, pachnących gałązek i małych skrzatów.

ASAS WHITE 1_FYRKLOVERN

Serwis Åsa’s Christmas White idealnie uzupełnia eleganckie szkło dekorowane wzorem grawerowanym diamentem oraz uroczymi postaciami bajkowych skrzatów. Wino zaserwowane w wytwornych, kryształowych kieliszkach, czy też wigilijny kompot z suszu podany w uroczych szklankach z pewnością oczarują Twoich gości. Z bajkowymi skrzatami Åsy wszystko jest możliwe!

ASAS WHITE 8_FYRKLOVERN

Więcej na temat kolekcji Fyrklövern oraz zamówienia na stronie www.fyrklovern.pl

Fyrklövern to jedna z największych firm w branży porcelany, szkła i dekoracji wnętrz w Skandynawii. Swoją działalność rozpoczęła w 1974 roku. Przez ponad czterdzieści lat firma ugruntowała swoją wysoką pozycję na europejskim rynku produktów luksusowych. Fyrklövern specjalizuje się w sprzedaży produktów najwyższej jakości, projektowanych i tworzonych dla grupy najbardziej wymagających klientów, dlatego z przyjemnością przedstawia swoją unikatową ofertę na rynku polskim. „Piękno, funkcjonalność i ponadczasowe wzornictwo stanowią inspirację do miłego spędzenia czasu przy stole” – to hasło przyświeca Fyrklövern.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *