Serwis Åsa’s Christmas Red od Fyrklövern

Elegancka porcelana z odrobiną finezji to obowiązkowy element dekoracyjny na świątecznym stole, który idealnie podkreśli wyjątkowy charakter spotkania i pomoże stworzyć prawdziwą atmosferę Świąt. Zastawa Åsa’s Christmas od Fyrklövern z uroczym motywem skrzatów inspiruje, zachęca do zabawy i łączy pokolenia. Najwyższej jakości porcelana, talerze nawiązujące kształtem do pofałdowanych zasp śniegu i ręcznie malowany, bajeczny dekor wzbogacony elementami  z 18-karatowego złota z pewnością oczaruje naszych gości. Radość, która płynie ze wspólnie spędzonych chwil to najlepszy prezent, jaki możesz podarować bliskim pod choinkę!

Asa's_Fyrklovern_mama

Wesołe skrzaty w czerwonych i szarych kapturkach namalowane na białej porcelanie to dzieło znakomitej projektantki Åsy Götander, która od lat inspiruje się bajkową krainą, a jej prace doceniane są nie tylko w Szwecji, ale również za granicą.

Asa's_Fyrklovern_dekor

Asa's_Fyrklovern_miseczka

Czarujący serwis obiadowy uzupełniają piękne kieliszki ozdobione tym samym, charakterystycznym wzorem.

Asa's_Fyrklovern_kieliszki

Małe, bajkowe ludki dekorują również serwis kawowy.

Asa's_Fyrklovern_kolekcja

Talerzyki, patery i filiżanki z uroczym motywem sprawią, że każdy deser będzie wydawał się jeszcze smaczniejszy, a kawa bardziej aromatyczna.

Asa's_Fyrklovern_pateraDzięki zastawie Åsa’s Christmas w Twoim domu zagości prawdziwie świąteczna atmosfera, a dekoracja stołu stanie się czystą przyjemnością.

Asa's_Fyrklovern_rodzina

Więcej na temat kolekcji Åsa’s Christmas Fyrklövern oraz zamówienia na stronie www.fyrklovern.pl

***

Fyrklövern to jedna z największych firm w branży porcelany, szkła i dekoracji wnętrz w Skandynawii. Swoją działalność rozpoczęła w 1974 roku. Przez ponad czterdzieści lat firma ugruntowała swoją wysoką pozycję na europejskim rynku produktów luksusowych. Fyrklövern specjalizuje się w sprzedaży produktów najwyższej jakości, projektowanych i tworzonych dla grupy najbardziej wymagających klientów, dlatego z przyjemnością przedstawia swoją unikatową ofertę na rynku polskim. „Piękno, funkcjonalność i ponadczasowe wzornictwo stanowią inspirację do miłego spędzenia czasu przy stole” – to hasło przyświeca Fyrklövern.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *