Serwis Åsa’s Christmas Red od Fyrklövern

Bajkowe Święta Bożego Narodzenia to marzenie każdego z nas. Chcąc je spełnić, marka Fyrklövern stworzyła uroczy serwis Åsa’s Christmas Red. Zastawa dekorowana wizerunkami zabawnych skrzatów, choinkami przykrytymi pierzynką skrzącego się śniegu i 18-karatowym złotem
z pewnością oczaruje naszych gości i sprawi, że tegoroczne Święta będą wyjątkowe i niezwykle radosne.

fyrklovern_asas-christmas-red-2

Fot. Fyrklövern

Zastawa Åsa’s Christmas Red to połączenie klasycznego designu i skandynawskiej tradycji. Pomysłodawczynią niezwykłego dekoru jest Asa Götander. Ta znakomita projektantka od lat inspiruje się postaciami bajkowych skrzatów, a jej prace doceniane są nie tylko w Szwecji, ale również za granicą.

fyrklovern_asaschristmas-red-2

Fot. Fyrklövern

Małe ludki malowane ręcznie przez projektantkę dekorują wszystkie elementy zastawy i tym samym, przenoszą nas w magiczny świat. Skrzaty w przydużych kapturkach spoglądają na nas  z talerzy, salaterek, świeczników, filiżanek, a nawet kieliszków. Przy tak pięknie zastawionym stole, radosna, świąteczna atmosfera udzieli się każdemu z naszych Gości, a każde serwowane danie będzie smakować jeszcze bardziej.

fyrklovern_asaschristmas-red_kieliszki

Fot. Fyrklövern

 

fyrklovern_asaschristmas-red-1

Fot. Fyrklövern

 

fyrklovern_asaschristmas-red

Fot. Fyrklövern

Więcej na temat kolekcji Åsa’s Christmas Red, firmy Fyrklövern oraz zamówienia na stronie www.fyrklovern.pl

Fyrklövern to jedna z największych firm w branży porcelany, szkła i dekoracji wnętrz w Skandynawii. Swoją działalność rozpoczęła w 1974 roku. Przez ponad czterdzieści lat, firma ugruntowała swoją wysoką pozycję na europejskim rynku produktów luksusowych. Fyrklövern specjalizuje się w sprzedaży produktów najwyższej jakości, projektowanych i tworzonych dla grupy najbardziej wymagających klientów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *