Serek wiejski Łaciaty w wersji bez laktozy

Spółdzielnia Mleczarska Mlekpol rozszerzyła ofertę produktów sygnowanych marką Łaciate przeznaczonych dla konsumentów nie tolerujących cukru mlecznego. Teraz mają oni w niej do wyboru nie tylko jogurty pitne oraz mleko, ale również serek wiejski.

Nowość nie zawiera laktozy, która została rozłożona na cukry proste, a jednocześnie zachowuje naturalny mleczny smak oraz cenne wartości odżywcze. Dzięki temu stanowi idealne rozwiązanie dla osób, które mimo że ich organizm nie trawi laktozy nie chcą rezygnować z dobroczynnych właściwości przetworów mlecznych. Debiutujący na rynku serek znakomicie komponuje się z owocami, warzywami czy bakaliami. Sprawdza się jako baza past do kanapek oraz składnik wielu dań. Ze względu na zawartość naturalnego białka, przyczyniającego się do wzrostu masy mięśniowej poleca się go jako element diety po wysiłku fizycznym.
Serek zapakowany został w praktyczny kubeczek, którego szata graficzna jest spójna z rodziną produktów bez laktozy oferowanych przez Mlekpol. Zastosowanie koloru fioletowego pozwala konsumentom łatwo rozpoznać ten wariant na sklepowej półce. Kubeczek zawiera 200 gramów serka, czyli porcję w sam raz na przekąskę np. w pracy.

Producent: SM Mlekpol
Więcej informacji na stronie:

Strona główna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *