Sałatkowych wariacji ciąg dalszy

Lato potęguje apetyt na sałatki. Nie każdy wie jednak jak je doprawić. I tu z pomocą przychodzi marka Knorr, w której ofercie właśnie pojawiły nowe kompozycji przypraw i ziół, z których (po dodaniu do nich odrobiny oliwy, wody i soku z cytryny) otrzymany naturalnie smaczne sosy sałatkowe.

Pierwsza z nowości to harmonijne połączenie oregano, natki pietruszki, majeranku, kuminu, rozmaryny, pieprzu i czerwonej papryka, a także dodatków, stanowiących kwintesencją greckiej kuchni, czyli: gorczycy, czosnku, pomidorów oraz cebuli. Dzięki tej mieszance znana na całym świecie grecka sałatka stanie się niezwykle aromatyczna, a każda inna przygotowana na bazie świeżych warzyw, zyska miano prawdziwie śródziemnomorskiej. Druga debiutująca na rynku kompozycji jest nieco bardziej ekstrawagancka. Główne role grają w niej rozmaryn i maliny, uzupełnione natką pietruszki, pomidorami i jabłkiem. To zaskakujące dla podniebienia kontrastowe połączenie wyrazistości i delikatności doskonale wzbogaci zarówno słodkie, jak i wytrawne sałatki. Znajdujące się w nowych mieszankach warzywa, zioła i przyprawy można bez trudu rozpoznać ponieważ ich cząstki są większe niż dotychczas. Cechuje je także typowy dla wszystkich wariantów sosów sałatkowych Knorr z linii Naturalnie Smaczne w 100% naturalny skład..

Standardy odświeżone
Zmiany objęły także standardową linię sosów sałatkowych Knorr. Widoczne są one przede wszystkim na opakowaniach oraz w składzie produktów. Kompozycje zawierają teraz więcej ziół i przypraw, poza tych pochodzą one wyłącznie ze zrównoważonych upraw. Tak jak dotychczas nie zawierają one konserwantów, glutaminianu sodu ani barwników.

Sugerowana cena za saszetkę: 1,59 zł.
Producent: Unilever Polska
Więcej informacji na: www.knorr.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *