Sałatki mają głos

Lato w kuchni oznacza feerię barw oraz nieograniczone możliwości komponowania lekkich posiłków (w końcu świeżych i pachnących warzyw mamy pod dostatkiem). W roli bazy do kolorowych, smacznych i zdrowych sałatek, których nie może zabraknąć w wakacyjnym menu bardzo dobrze odnajdzie się mieszanka Fitness marki Eisberg.

W jej składzie znajdziemy przede wszystkim – zestawione w idealnie wyważonych proporcjach – już umyte chrupiące sałaty: cykorię sałatową radicchio, sałatę fryzyjską, cykorię endywię oraz sałatę lodową. Ważny składnik mieszanki Fitness stanowi również marchewka. O jej dobroczynnych właściwościach  nikogo nie trzeba przekonywać. Wystarczy wspomnieć o beta-karotenie, który zapewnia piękną skórę, wzmacnia odporność oraz obniża poziomu złego cholesterolu we krwi czy o błonniku, działającym zbawiennie na nasz układ pokarmowy. Atutem tego miksu jest nie tylko bogactwo składników odżywczych i wynikające stąd walory zdrowotne. Mieszanka Fitness (ze względu na swoją kolorystykę) ubarwi każdą sałatkę. Daje też nieograniczone pole do eksperymentowania i pozwala uniknąć monotonni w kuchni. Z powodzeniem możemy połączyć ją z rozmaitymi nasionami czy orientalnymi przyprawami. Doskonale będzie komponować się z indykiem, owocami morza czy sezonowymi warzywami.

Dostępność i cena
Fitness mix marki Eisberg można nabyć w sklepach sieci Selgros, Carrefour i E.Leclerc. Sugerowana cena opakowania o masie netto 200 g wynosi ok. 5,00 zł.

Producent: Eisberg
Więcej informacji na stronie: www.eisberg.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *