Saeco Incanto – profesjonalne espresso w Twoim domu

Włoska kawa przywodzi na myśl doskonałość i taki jest też nowy ekspres włoskiej marki Saeco – Incanto Executive, w którym zaawansowana technologia idzie w parze z designem, który dodatkowo podkreśla eksperckość maszyny.

Saeco Incanto HD9712 to ekspres dla prawdziwych kawowych ekspertów. Dzięki dwóm oddzielnym systemom podgrzewania zapewniającym optymalną temperaturę kawy gwarantuje profesjonalne rezultaty i szybkość działania. Można w nim przygotować dowolną ilość latte macchiato i cappuccino, a każda filiżanka napoju będzie tak dobra, jak poprzednia, bez konieczności czekania. Incanto wyposażony jest ponadto w ceramiczny młynek, który gwarantuje przyjemność z doskonałej kawy na długie lata. Wykonany z ceramiki młynek doskonale mieli ziarno, co pozwala wodzie równo przepływać przez blok zaparzający, wydobywając najczystszą esencję bez posmaku przypalonych ziaren. Ponadto w ekspresie Incanto można dostosować grubość mielenia, wybierając spośród pięciu grubości – od najdrobniejszego w celu przygotowania prawdziwego bogatego w aromat espresso po najgrubsze w celu przygotowania łagodniejszej kawy.

Z nowym ekspresem Incanto można cieszyć się także pełną gamą doskonałych napojów mlecznych przygotowanych w automatyczny sposób dzięki pojemnikowi na mleko z funkcją automatycznego czyszczenia. Wystarczy wlać mleko do pojemnika, podłączyć pojemnik do ekspresu i wybrać rodzaj kawy. Niezależnie od tego, czy wybrano latte macchiato, cappuccino lub café latte, każdy napój będzie gotowy w kilka sekund. Pojemnik ekspresu do kawy Saeco jest wyposażony w wygodną funkcję automatycznego czyszczenia, co oznacza, że dwa automatyczne cykle płukania parą czyszczą rurki pojemnika po każdym użyciu, gwarantując świeży smak mleka za każdym razem.

HD9712c

Kawowi eksperci, choć lubią eksperymentować z nowymi smakami, z pewnością znają parametry swojej ulubionej kawy. Marka Saeco doskonale to rozumie i dzięki innowacyjnej funkcji pamięci, która umożliwia ustawienie odpowiedniego czasu parzenia, mocy i temperatury, z ekspresem Incanto zawsze otrzymają oni filiżankę wyśmienitej kawy zaparzonej zgodnie z preferencjami. Dodatkowo ekspres jest wyposażony w opatentowany system poprawy struktury kremy i kawy. Jego pokrętło, wygodnie umieszczone na kraniku ekspresu, umożliwia płynną regulację ciśnienia w celu zmiany struktury napoju.

Ekspres Incanto Executive to niezwykle elegancka maszyna klasy premium idealna dla kawowych ekspertów.

Ekspres HD9712/01 dostępny w sprzedaży w cenie detalicznej 7609 PLN.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *