Ruszyła wielka loteria HARIBO „Wygrywaj z radością”

Z okazji 100-lecia Złotych Misiów HARIBO organizuje wielką loterię urodzinową „Wygrywaj z radością”, w której do wygrania są atrakcyjne nagrody. To prawdziwa gratka dla wielbicieli HARIBO!

Loteria trwa od 10 sierpnia do 10 października, a jej mechanizm jest bardzo prosty. Wystarczy, w czasie trwania loterii, zakupić jeden dowolny produkt HARIBO, zachować paragon oraz zarejestrować go na stronie www.loteriaharibo.pl. Do wygrania jest ponad 1000 atrakcyjnych nagród, a wśród nich: 10 zestawów XBOX-ów X z grą FIFA 22, 100 podwójnych biletów do Energylandii oraz 500 maskotek Misia HARIBO i 500 zestawów produktowych HARIBO. Każde zgłoszenie bierze także udział w losowaniu nagrody głównej w wysokości aż 30 000 zł!

Informacje o loterii można znaleźć na wybranych opakowaniach produktów HARIBO, takich jak Phantasia, Złote Misie i Wummis, a także w punktach sprzedaży – na specjalnie przygotowanych materiałach promocyjnych. Loteria komunikowana będzie także poprzez dedykowaną dokrętkę do reklamy TV HARIBO, która emitowana będzie w kluczowych stacjach telewizyjnych.

Regulamin loterii „Wygrywaj z radością” dostępny jest na www.loteriaharibo.pl. Zakup promocyjny w ramach loterii możliwy jest w dniach: od 10.08.2022 do 10.10.2022 r.

Złote Misie – 100 lat radości!

Złote Misie – najbardziej rozpoznawalny produkt HARIBO i synonim żelek – obchodzą swój jubileusz. Od 100 lat Złote Misie HARIBO cieszą smakiem zarówno dzieci, jak i dorosłych! Te kultowe słodkie misie dostępne są w wersji klasycznej w 6 owocowych smakach, a także w wersjach limitowanych: HARIBO Złote Misie BlueBear & Team (kultowe żelki misie w 6 nowych, owocowych smakach) oraz Złote Misie cake o’clock (żelki w unikalnych smakach ciast).

To przepychota, której nie sposób się oprzeć!

HARIBO

HARIBO to lider na rynku żelek i pianek oraz marka uwielbiana przez dużych i małych miłośników słodyczy. Od ponad 100 lat niesie ona radość dzieciom i dorosłym, wyróżniając się wysokiej jakości produktami, które łączą pyszne owocowe smaki z różnorodnymi kształtami.

Najbardziej rozpoznawalnym produktem HARIBO są kultowe Złote Misie, które stały się synonimem żelek. Oferta produktowa HARIBO obejmuje także różnorodne żelki owocowe, kwaśne czy mleczne. Dostępne są także warianty wegańskie i wegetariańskie oraz pianki HARIBO Chamallows. W portfolio HARIBO znaleźć można także bogatą ofertę soczystych gum rozpuszczalnych MAOAM. W pysznej i kolorowej ofercie HARIBO każdy znajdzie coś dla siebie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *