Roślinne napoje od eksperta w zdrowej żywności

Firma Sante ma idealną propozycję dla wegan, wegetarian, fleksitarian, osób z nietolerancją laktozy, ale też wszystkich, którym zależy na zbilansowanej, urozmaiconej i pełnowartościowej diecie. Jest nią linia w 100% roślinnych napojów Sante Organic.

Produkty wyróżnia tzw. czysta etykietą – bez substancji dodatkowych, konserwantów oraz barwników. Jeśli chodzi o cukry, to znajdziemy w nich tylko te naturalnie występujące. Napoje cechuje również niska zawartość tłuszczów nasyconych oraz soli. Dodatkowo produkty z linii Sante Organic spełniają restrykcyjne normy i powstają zgodnie z zasadami rolnictwa ekologicznego. Potwierdza to umieszczony na opakowaniach napojów unijne logo ekologiczne (tzw. Euro-liść).

Wiele wariantów i jeszcze więcej zastosowań
W ramach linii  do wyboru jest aż sześć rodzajów napojów: owsiano-migdałowy, owsiany, ryżowy z quinoa, sojowy wzbogacony wapniem, ryżowy oraz migdałowy. Każdy zachwyca kremową konsystencją i delikatnym smakiem. Napoje można pić „solo”, przygotowywać na ich bazie koktajle, jeść z płatkami, granolą czy musli. Produkty z tej linii doskonale sprawdzą się również jako składnik wielu dań, tradycyjnie przygotowanych z użyciem mleka np. naleśników, zup, gofrów, ciast, potraw typu curry. Będą też idealnym dodatkiem do ulubionej kawy.
Ceny napojów Sante Organic mieszczą się w przedziale od ok. 7,60 zł do ok. 10,50 zł za karton o pojemności 1 l.

Producent: Sante
Więcej informacji na stronie:

Strona główna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *