Rondelki wczoraj i dziś

Niby zwykłe garnki a jednak, wiele osób darzy je szczególnym sentymentem. Rondelki, bo o nich mowa, przynoszą wspomnienia z domów naszych mam i babć. Kiedyś używane powszechnie również dziś mogą stanowić praktyczny i efektowny element wyposażenia kuchni.

Funkcjonalne, ale też ładne są zwłaszcza rondelki emaliowane, których spory wybór znajdziemy w ofercie marki Emalia Polska Pleszew. Naczynia te idealnie nadają się do przygotowywania ciepłych śniadań, sosów i marynaty, a także mniejsze porcje dań czy deserów, w szczególności tych przeznaczonych dla dzieci, osób starszych oraz alergików. Rondelki Emalia Polska Pleszew są bowiem wykonane z wysokiej jakości surowca, który hamuje rozwój drobnoustrojów i nie zawiera żadnych szkodliwych substancji. Gładka powierzchnia zapobiega osadzaniu się resztek i rozwojowi bakterii. Co ważne, emalia nie wchodzi w żadne reakcje z żywnością, nie zmienia jej zapachu ani smaku. Rondelki są też trwałe i odporne na działanie detergentów czy wysokich temperatur. Można je stosować na każdym rodzaju kuchenki – również indukcyjnej.

Do wnętrza w każdym stylu
O charakterze kuchni, uznawanej za serce domu decyduje każdy, nawet najdrobniejszy element wyposażania. A pięknie dekorowane rondelki Emalia Polska Pleszew jak najbardziej mogą być jej ozdobą. Umieszczone na nich unikalne wzory są autorskim dziełem polskiej projektantki. Majolica to delikatne i niezwykle kunsztowne ornamenty w niebieskim odcieniu, idealnie pasujące do tradycyjnych aranżacji. Scandi to z kolei dekor inspirowany twórczością ludową, w świeżej, nowoczesnej odsłonie. Białe, delikatne wzory w malarskiej stylizacji znakomicie prezentują się na tle koloru kawy z mlekiem. Leaf tworzą unikatowe, intensywnie zielone listki w różnych wymiarach, wykonane w technice akwareli. Dekor Return to the Village, na który składa się motyw kurek ze stylizowanym napisem z pewnością przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom stylu rustykalnego. Dostępne są również rondelki białe i kolorowe, bez dekoracji.

Rondelki Emalia Polska Pleszew mają po 16 cm średnicy i 1,2 litra pojemności. Jednokolorowe kosztują 31,50 zł; a dekorowane od 39,50 zł do 47,50 zł w zależności od wzoru. Można je kupić w sklepie internetowym: www.zasmakujradosci.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *