Romantyzm w odcieniu pudrowego różu – Serwis kawowy Moments od Fyrklövern

Popołudniowa kawa czy herbata celebrowana w gronie rodziny i przyjaciół nie może się obyć bez słodkości oraz pięknej porcelany. Pełen subtelnego uroku serwis kawowy Moments od Fyrklövern podkreśli smak tych wyjątkowych chwil. Najwyższej jakości porcelana utrzymana w kolorze pudrowego różu i zdobiona motywem w stylu vintage umili każde spotkanie. A wytłaczany wzór pereł i platynowe wykończenie całego serwisu podkreślą wyjątkowość chwil, które dzielimy z bliskimi.

Fyrklovern_Moments serwis kawowy

Fot. Fyrklövern

Serwis kawowy Moments zaprojektowany został przez gwiazdę telewizji Marię Montazami. Artystka zainspirowana wspomnieniami pięknych chwil ze swojego życia, stworzyła kolekcję, która zachwyca subtelnym urokiem i romantyzmem. Porcelana odzwierciedla naturalną elegancję i optymizm kreatorki oraz zachęca do cieszenia się pięknymi momentami przy filiżance aromatycznej kawy lub herbaty.

 

Fot. Fyrklövern

Porcelanowe filiżanki, talerzyki deserowe w kolorze pudrowego różu i gustowna patera na domowe słodkości, to tylko niektóre elementy serwisu Moments. Bogata kolekcja sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających miłośników porcelany.

Unikalne połączenie kobiecej stylistyki z wytwornym, luksusowym zdobieniem i porcelaną najwyższej jakości, wprowadza w świat przemiłych spotkań i podkreśla wyjątkowe momenty, które dzielimy
z osobami bliskimi naszemu sercu.

Więcej na temat kolekcji Moments od Fyrklövern oraz informacje dotyczące zamówienia na stronie www.fyrklovern.pl

Fyrklövern to jedna z największych firm w branży porcelany, szkła i dekoracji wnętrz w Skandynawii. Swoją działalność rozpoczęła w 1974 roku w Malmö i w zeszłym roku świętowała Jubileusz 40-lecia istnienia. Przez ten czas, ugruntowała swoją wysoką pozycję na europejskim rynku produktów luksusowych. Fyrklövern specjalizuje się w bezpośredniej sprzedaży produktów najwyższej, jakości projektowanych i tworzonych dla grupy najbardziej wymagających klientów. Fyrklövern        z przyjemnością przedstawia swoją unikatową ofertę na rynku polskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *