Romantyczna koronka i pudrowy róż – Serwis kawowy Lace od Fyrklövern

Miłośnicy pięknej porcelany i wyjątkowego designu z pewnością będą zachwyceni. Serwis Lace sygnowany przez Larsa Wallina – szwedzkiego projektanta mody tworzącego dla rodziny królewskiej – właśnie powiększył się o romantyczny serwis kawowy. Zastawa zdobiona platyną, francuską koronką oraz elementami utrzymanymi w kolorze pudrowego różu to prawdziwe dzieło sztuki, w którym można zakochać się od pierwszego wejrzenia.

Lars Wallin to czołowy szwedzki projektant mody, wyznaczający trendy w stylu couture. Znany  z unikalnych kreacji tworzonych dla rodziny królewskiej i tym razem stworzył coś wyjątkowego – serwis kawowy Lace. Połączenie najwyżej jakości porcelany z misterną, francuską koronką daje zniewalający efekt, a zestawienie srebrzystej bieli z pudrowym różem sprawia, że zastawa nabiera niezwykle romantycznego charakteru.

Serwis kawowy Lace to idealna propozycja dla tych, którzy z pasją podchodzą do nakrywania stołu,  a elegancko serwowana kawa, sprawia im wiele przyjemności. Urocze talerzyki deserowe utrzymane  w kolorystyce pudrowego różu, eleganckie filiżanki zdobiony wypukłą koronką oraz wytworny dzbanek okraszony prawdziwą patyną zachwycą nawet najbardziej wysublimowane gusta. Całość uzupełnia 3-piętrowa patera, która jest niezbędnym elementem eleganckiego serwisu kawowego i zarazem, wyjątkową ozdobą stołu. Subtelność i romantyzm, elegancja i unikalne wzornictwo. Tak  w kilku słowach można scharakteryzować serwis kawowy Lace.

Fyrklovern_serwis kawowy Lace3

Fot. Fyrklövern

Fyrklovern_serwis kawowy Lace4

Fot. Fyrklövern

Fyrklovern_serwis kawowy Lace5

Fot. Fyrklövern

Fyrklovern_serwis kawowy Lace1

Fot. Fyrklövern

****

Fyrklövern to jedna z największych firm w branży porcelany, szkła i dekoracji wnętrz w Skandynawii. Swoją działalność rozpoczęła w 1974 roku. Przez ponad czterdzieści lat firma ugruntowała swoją wysoką pozycję na europejskim rynku produktów luksusowych. Fyrklövern specjalizuje się w sprzedaży produktów najwyższej jakości, projektowanych i tworzonych dla grupy najbardziej wymagających klientów, dlatego z przyjemnością przedstawia swoją unikatową ofertę na rynku polskim. „Piękno, funkcjonalność i ponadczasowe wzornictwo stanowią inspirację do miłego spędzenia czasu przy stole” – to hasło przyświeca Fyrklövern.

Fyrklövern

ul. Bukowińska 26b lok. 40,

02-703 Warszawa.

Tel. 22 514 61 71

www.fyrklovern.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *