ROBOT KUCHENNY Z SYSTEMEM PLANETARNYM SENCOR

Pieczenie i przyrządzanie deserów to forma kulinarnej ekspresji oraz sztuka, której warto się poświęcić. Ciasta i wypieki przygotowane w domu działają na wszystkie zmysły, wprowadzają w dobry nastrój i umilają chwile spędzone z bliskimi. Z myślą  o pasji tworzenia i doskonaleniu kulinarnych umiejętności, marka Sencor opracowała robot kuchenny z systemem planetarnym, o zaawansowanym działaniu – ugniataniu, mieszaniu i ubijaniu składników. Podstawą urządzenia jest ruchoma głowica  z nasadkami umożliwiającymi wielokierunkowe i dokładne mieszanie zawartości misy. Roboty kuchenne Sencor dostępne są w 9 odsłonach kolorystycznych, które inspirują do eksplorowania kulinarnego świata.

ROBOT KUCHENNY Z SYSTEMEM PLANETARNYM SENCOR
to wygodny sprzęt o wszechstronnym działaniu, zapewniający komfort pracy i oszczędność czasu. Nierdzewna misa o pojemności 4 l. pozwala na przygotowanie nawet 1,6 kg ciasta. Dzięki akcesoriom robot stanowi doskonałe narzędzie do przygotowania większych ilości ciasta, kremów, masy czy pianki. Robot planetarny Sencor wyposażony jest w 3 wymienne nasadki: hak do ugniatania ciasta, mieszadło w kształcie litery A do mieszania lżejszych ciast czy kremów oraz trzepaczkę balonową o specjalnym kształcie i konstrukcji, pozwalające uzyskać puszystą piankę z białek – wzrost objętości o 500%, a także doskonale ubitą śmietanę – wzrost  objętości o 200%. Urządzenie charakteryzuje łatwe czyszczenie – wyjmowaną misę nierdzewną można myć w zmywarce.

STM-3014RD_open_hi-res
Roboty planetarne Sencor wyróżnia:

• 9 kolorów: różowy, turkusowy, niebieski, zielony, żółty, biały, pomarańczowy, czerwony  i fioletowy, które sprzyjają kulinarnej ekspresji.
• Moc 450 WAT
• 6 prędkości (52, 87, 112, 122, 136 i 172 obr./min.)
• Tryb pulsacyjny umożliwiający uruchomienie urządzenia na krótko z maksymalną mocą (172 obr./min.)
• Zestaw akcesoriów – 3 wymienne nasadki:
– hak do ugniatania (do ciężkich i sztywnych ciast drożdżowych)
– mieszadło w kształcie litery A (do kremów i lekkich ciast bez drożdży)
– trzepaczka balonowa (do ubijania śmietany, białek jaj itp.)
Do wyboru, do koloru!

Cena: 449 PLN

Produkt uczestniczy w akcji: 90 DNI BEZ RYZYKA LUB ZWROT PIENIĘDZY
Więcej informacji na temat promocji na stronie: www.zeroryzykasencor.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *