Recepta na głód z kategorii „to go”

W codziennym pędzie i nadmiarze obowiązków często zapominamy o regularnym spożywaniu posiłków, co stanowi jeden z najistotniejszych elementów zdrowego stylu życia. Lunch boksy Red Fork marki Eisberg pozwolą nam go sobie zapewnić.

Każdy z nich składa się z miksu sałat, pożywnych i oryginalnie dobranych dodatków oraz wyrazistego dresingu. Taki zestaw świetnie sprawdzi się jako pełnowartościowy posiłek, który – ze względu na poręczne opakowanie z dołączonym do niego, jakże przydatnym elementem w postaci czerwonego widelca, stanowiącym znak rozpoznawczy linii Red Fork – swobodnie możemy zabrać ze sobą w podróż, do pracy, na uczelnię czy na trening.

Wybierz swój zestaw
Tworząc nowości firma Eisberg zadbała o to, by każdy znalazł wśród nich coś dla siebie. Lunch Box Z pomidorami suszonymi i orkiszem wzbogacony o pestki dyni to bogactwo witamin i minerałów – idealne rozwiązanie dla dbających o linię i racjonalne odżywianie. Cezar z kurczakiem to z kolei klasyczna propozycja, która nigdy się nie nudzi. Soczyste białe mięso, chrupiące grzanki, mix sałat i dressing tworzą zestaw, który poskromi największy głód. Lunch Box Szynka surowa z granatem to niecodzienne połączenie. Na amatorów oryginalnych wrażeń smakowych czeka więc słodycz owocu granatu, która doskonale wzbogaci smak szynki i ziół. Z kolei entuzjaści kuchni meksykańskiej z pewnością docenią wariant z drobiowym kebabem, nachosami i meksykańską salsą.

Ile to waży i kosztuje?
Lunch Box Z pomidorami suszonymi i orkiszem (oznaczony nr 6) ma masę netto 150 g, Cezar z kurczakiem (oznaczony nr 7) –  140 g, a pozostałe dwa, czyli Szynka surowa z granatem (oznaczony nr 8) oraz Kebab z nachosami (oznaczony nr 9) – 110 g. Ostatni z wymienionych zestawów kosztuje, zgodnie z sugestią producenta, 6,47 zł. Inne są niewiele droższe – ich sugerowana cena to 7,55 zł. Wszystkie mają 7-dniowy termin przydatności do spożycia.

Producent: Eisberg
Więcej informacji na stronie: www.eisberg.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *