Ptasie Mleczko inspirowane kawą i masłem orzechowym

Firma Lotte Wedel przygotowała kolejną niespodziankę dla fanów kultowych pianek i rytuału ich obgryzania. Tegoroczną jesień osłodzą im dwie nowe limitowane odsłony Ptasiego Mleczka – Caffe Latte oraz Peanut Butter.

Pierwszy z debiutujących w sprzedaży wariantów to ukłon w stronę wszystkich kawoszy. Mogą oni teraz cieszyć się smakiem swojego ulubionego napoju także pod postacią słynnych pianek, albo zapewnić sobie jego podwójną dawkę, delektując się piankami Caffe Latte w duecie z małą czarną. Ptasie Mleczko Peanut Butter stworzone zostało z kolei z myślą o wielbicielach masła orzechowego, które choć przywędrowała do nas z daleka, bo zza wielkiej wody bardzo szybko zdobyło sobie nad Wisła rzesze miłośników. Jak podkreśla Magdalena Kołodziejska, kierownik komunikacji marketingowej Lotte Wedel, Ptasie Mleczko, mimo że ma ponad 80-letnią tradycję nie boi się nowych wyzwań i jest na czasie ze zmieniającymi się preferencjami smakowymi Polaków. Opinia jednej z najbardziej innowacyjnych marek słodyczowych w kraju zobowiązuje, aby nieustannie zaskakiwać konsumentów nowymi wariantami ich ulubionych produktów – dodaje.
Ptasie Mleczko Caffe Latte i Peanut Butter jest dostępne w sklepach od początku września. Sugerowana cena opakowania zawierające 380 g pianek wynosi 12,99 zł.

Producent: Lotte Wedel
Więcej informacji na stronie www.wedel.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *