Przyłącz się do akcji #GotujeWDomu

Część z nas z pewnością zastanawia się jak zagospodarować czas, który spędzamy teraz w domu. Co powiecie na wspólne przygotowywanie potraw we własnej kuchni?

To w jaki sposób się odżywiamy ma ogromny wpływ na nasze samopoczucie i zdrowie, a dziś jest ono szczególnie ważne. Gotując w domu, z bliskimi możemy nie tylko dostarczyć naszemu organizmowi niezbędnych składników odżywczych, witamin i minerałów, ale także odkryć drzemiącą w nas pasję i świetnie się bawić. Do tego zachęca przestrzeń kulinarna Cook Story by Samsung, organizując akcję #GotujeWDomu.

Proste przepisy od ekspertów
Szefowie kuchni, na co dzień gotujący i prowadzący warsztaty w szkole Cook Story by Samsung będą dzielić się sprawdzonymi przepisami na proste i pyszne dania. Znajdziemy je na stronie internetowej Cook Story by Samsung oraz na Facebooku i Instagramie. Przepisy zostały dobrane tak, aby każdy mógł samodzielnie przyrządzić je w domu z produktów, które w większości posiadamy w naszych kuchniach. Zadowoleni będą miłośnicy makaronu i pizzy. Z kolei fani leniwych, weekendowych śniadań odkryją nowe wersje klasycznych potraw.

Akcja dla wszystkich, nagrody dla najlepszych
Do akcji #GotujeWDomu przyłączyć się może każdy, kto przez najbliższy czas zamierza zaprzyjaźnić się z własną kuchnią. Wspólne przygotowywanie posiłków daje też okazję do bycia razem, odkrywania nowych smaków i dobrej zabawy. Cook Story by Samsung zachęca do dzielenia się zdjęciami potraw i oznaczania ich hasztagiem #GotujeWDomu oraz tagowania profilu @CookStorybySamsung na Instagramie. Każdy post zostanie udostępniony, a dla najlepszych i najbardziej kreatywnych przepisów, zdjęć i filmików przewidziane są nagrody.

Więcej informacji na: www.cookstory.samsung.pl/przepisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *