Przetwory pomidorowe w wersji eko

Odpowiadając na potrzeby klientów, którzy szukają w sklepach produktów powstających w zgodzie z naturą Podravka poszerzyła portfolio o przetwory pomidorowe BIO. Są one gwarancją najwyżej jakości, a ekologiczne pochodzenie składników potwierdza unijny certyfikat – zielony Euroliść.

Podravka od zawsze stawia na wysoką jakość oferowanych produktów. Między innymi dlatego, zyskała miano jednej z wiodących firm spożywczych w Europie Środkowo-Wschodniej.
Teraz, podążając za aktualnymi trendami, dodała do swojej oferty linię przetworów pomidorowych, powstających ze składników (pomidorów i świeżych ziół), które pochodzą jedynie z certyfikowanych ekologicznych upraw. Linia obejmuje trzy propozycje:

  • BIO przecier pomidorowy (bez dodatku soli),
  • BIO pomidory krojone klasyczne (również bez dodatku soli),
  • BIO pomidory krojone z bazylią i oregano.

Stanowiące bazę nowości soczyste pomidory dojrzewają w śródziemnomorskim słońcu, a przetwarzane są w ciągu 24 godzin od czasu zbioru. Dzięki temu zachowują swój wyjątkowy naturalny smak oraz wartości odżywcze (w tym m.in. bogactwo likopenu). Wszystkie przetwory z linii BIO zamknięte zostały w przyjaznym dla środowiska opakowaniu tetra pack. Umieszczony na nich zielony listek oznacza, że do produkcji nie użyto żadnych składników modyfikowanych genetycznie ani sztucznych polepszaczy.
Rekomendowane ceny: BIO przecier pomidorowy – 3,99 zł za 500 g, BIO pomidory krojone (oba warianty) – 4,99 zł za 390 g.

Producent: Podravka
Więcej informacji na stronie: www.podravka.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *