Przepis Jana Niezbędnego na… zdrowe odżywianie przez cały dzień!

W dzisiejszym zabieganym świecie bezcenna jest możliwość sięgnięcia po zdrowe, przygotowane w domu drugie śniadanie. Jan Niezbędny przedstawia bogaty wybór produktów, dzięki którym szybko i wygodnie spakujesz pyszne kanapki oraz apetyczne przekąski na cały dzień.

Domowe drugie śniadanie to niezbędny element codziennego ekwipunku. Gwarantuje zdrowe oraz nieprzypadkowe posiłki, po które można sięgnąć w każdej chwili, kiedy nagle chwyci nas głód. Przygotowując kanapki, koniecznie użyj pieczywa pełnoziarnistego i nie zapomnij o bogatych w składniki odżywcze warzywach.

W ofercie Jana Niezbędnego znajdziesz szeroki wybór produktów idealnych do zapakowania drugiego śniadania, które chronią żywność przed wysuszeniem i są wyjątkowo odporne na tłuszcz. Na szczególną uwagę zasługują papierowe torebki śniadaniowe. Wykonane z unikalnego papieru pergaminowego powlekanego folią, nie przepuszczają tłuszczu ani wody, dzięki czemu jedzenie nie pobrudzi wnętrza torby czy plecaka.

W serii znajdują się także torebki śniadaniowe z klipsami, do których nie tylko zapakujesz drugie śniadanie, ale również przechowasz w nich żywność w lodówce. Torebki nie przepuszczają wilgoci oraz zapobiegają wydostawaniu się zapachów na zewnątrz. Niezwykle wygodnym rozwiązaniem są zawiązywane torebki śniadaniowe, ich forma ułatwia szybkie zapakowanie przekąsek, a dzięki szczelnemu zamknięciu zapewniają produktom świeżość. Ciekawą propozycją jest również Folia do żywności EASY Jana Niezbędnego, którą możemy oderwać palcami w dowolnym jej miejscu, bez potrzeby stosowania w tym celu nożyka. Jednocześnie jest ona niezwykle rozciągliwa i wytrzymała. To bardzo praktyczne oraz ekonomiczne rozwiązanie.

Torebki, papier śniadaniowy czy folia do żywności Jana Niezbędnego to świetny sposób na zapakowanie śniadania do szkoły czy brunchu do pracy. Bo wszędzie dobrze, ale z domu… najzdrowiej!

Jan Niezbędny

Już od 2000 roku Jan Niezbędny towarzyszy nam w codziennych domowych obowiązkach. Marka oferuje produkty do pakowania
i przechowywania żywności oraz pomagające w utrzymaniu czystości w domu, m.in.: folie aluminiowe i do żywności, produkty do pieczenia i mrożenia, naczynia jednorazowe, worki na śmieci, ścierki i zmywaki, mopy, deski do prasowania i suszarki
do ubrań. „Żyj wygodniej!” – to hasło marki, wciąż poszukującej nowych rozwiązań i możliwości, dzięki którym nasze domowe obowiązki staną się łatwiejsze i mniej uciążliwe. Szczegółowe informacje o produktach:
www.janniezbedny.pl, www.facebook.com/JanNiezbedny.

Jan Niezbędny – Żyj wygodniej!

Jan Niezbędny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *