Przedświąteczne porządki z marką Flo

Przygotowania do Bożego Narodzenia obejmują nie tylko gotowanie i pieczenie, ale też porządki, zazwyczaj wyjątkowo dokładne. Dlatego ważne, by w arsenale chemii gospodarczej znalazły się produkty, które ułatwią walkę o czystość w domu. Do takich zaliczają się środki marki Flo.

W ich ofercie znajdziemy produkty o specjalnym, jak i bardziej uniwersalnym przeznaczeniu. Do tych pierwszych zaliczają się płyny Flo Kitchen Cleaner oraz Flo Bathroom Cleaner.

Specjaliści od kuchni i łazienki
Płyny te posiadają kilka cech wspólnych. Oba mają postać wygodnego w użyciu spray’u, oba posiadają specjalną formułę Pro Active Foam, żaden nie pozostawiają na czyszczonych powierzchniach smug ani zarysowań, oba nadaje im za to przyjemny, odświeżający, cytrusowy zapach. Flo Kitchen Cleaner skutecznie usuwa uporczywy tłuszcz i brud m.in. ze szkła, ceramiki oraz stali nierdzewnej. Z kolei Flo Bathroom Cleaner bez trudu radzi sobie z kamieniem oraz osadem z mydła na armaturze łazienkowej, kabinach prysznicowych, wannach czy bateriach. Każdy z płynów kosztuje ok. 8,00 zł za opakowanie o pojemności 750 ml.

Skuteczny na wielu polach
O czystość wszystkich powierzchni zmywalnych „zatroszczy się” płyn uniwersalny marki Flo, który dodatkowo delikatnie je wypielęgnuje. Po jego zastosowaniu np. do mycia podłóg w całym domu przez długi czas unosił się będzie przyjemny aromat: eukaliptusa, mydła marsylskiego, bzu, alpejskiej łąki, konwalii lub pomelo. Litrowe opakowanie płynu, który dostępny jest w takich właśnie sześciu wariantach zapachowych kosztuje ok. 5,30 zł.

Producent: PCC Consumer Products Kosmet
Więcej informacji na stronie: www.kosmet.com.pl

home

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *