Promocja! Krakowski Kredens zaprasza na świąteczne zakupy

Druga połowa grudnia to wyjątkowy czas, który upływa nam pod znakiem świątecznych przygotowań. Zanim bowiem dobrniemy do magicznych chwil przy pięknie zastawionym stole, wśród najbliższych i świątecznej atmosfery, musimy zmierzyć się z wieloma wyzwaniami.

Przede wszystkim prezenty. Nie każdy pisze list do Mikołaja. Na co więc postawić, gdy nie wiemy co chciałby otrzymać obdarowywany? Wówczas sprawdzą się uniwersalne prezenty. Jednym z nich są słodkości. Znakomite łakocie doskonale uzupełni wyborna kawa. Na przykład Kawa secesja, która zabierze nas w pełną smaku i aromatu podróż po czterech zakątkach świata.

Kolejnym krokiem są świąteczne zakupy. Tradycyjne potrawy wigilijne raczej nie powinny stanowić problemu. Przecież wiemy co powinno znaleźć się tego dnia na naszym stole. Co więcej część dań możemy kupić jako gotowe propozycje. Warto wybierać produkty bez konserwantów czy wzmacniaczy smaku. Także w przypadku wędlin, które tradycyjnie goszczą na naszych świątecznych stołach najlepiej postawić na produkty wysokiej jakości.

 Krakowski Kredens zaprasza do skorzystania ze świątecznej, która obowiązuje w dniach 17-31.12.2015 r. lub do wyczerpania zapasów.

promocja KK 17-31.12.2015

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *