Prezent, który ucieszy miłośnika herbaty i kawosza

Wybieranie upominków dla najbliższych to jedno z najtrudniejszych zadań związanych  z nadchodzącymi świętami. Wszystko ze względu na obawę przed tym, że prezent jaki wybierzemy okaże się nietrafiony. Na co więc się zdecydować, aby mieć gwarancję zadowolenia ze strony obdarowywanego?  

Przed zakupem prezentu warto przede wszystkim zastanowić się nad tym, co lubi, a także jaki tryb życia prowadzi osoba, która ma go otrzymać. Dla tych, którzy są wiecznie w biegu, a jednocześnie nie wyobrażają sobie życia bez kawy lub herbaty idealny będzie przenośny kubek. Ten podarek z pewnością przypadnie również do gustu osobom, którym bliskie jest podejście „less waste” – kubek termiczny to nie tylko gwarancja napicia się ulubionego napoju bez przepłacania za niego w kawiarni, ale też redukcja śmieci w postaci charakterystycznych papierowych kubeczków.

Najpierw walory użytkowe, potem wygląd
Decydując się na tego typu prezent, należy wziąć pod uwagę przede wszystkim jego funkcjonalność. Musimy mieć pewność, że kubek nie będzie przeciekał i faktycznie utrzyma temperaturę napoju. Kiedy trafimy już na produkt, który swoimi parametrami spełni nasze oczekiwania, warto skupić się na designie (bo przecież kawa czy herbata z pięknego kubka jest jeszcze smaczniejsza, prawda?) Kubki, które wykorzystują motywy roślinne, takie jak np. Reno Paradise Flower czy Reno Palms marki Kambukka z pewnością przypadną do gustu miłośnikom ciekawego wzornictwa. Jednocześnie kubki te mogą się pochwalić 100% szczelnością oraz rekordową termiką – utrzymują ciepło nawet do 9 godzin, a zimno przez 18 godzin. Dzięki systemowi SnapClean łatwo jest je czyścić. Mają też uniwersalne wieczka, które pasują do każdego produktu z tym logo.

Kilka słów o marce
Kambukka to belgijska marka premium, której oferta obejmuje modne i funkcjonalne kubki termiczne i butelki na wodę (w tym butelki przeznaczone specjalnie dla dzieci). Wszystkie sygnowane nią produkty wyróżniają się oryginalnym, nowoczesnym designem, a także najwyższą jakością i niezawodnością. Nic więc dziwnego, że cieszą się uznaniem klientów na całym świecie.

Więcej informacji na stronie: www.kubektermiczny.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *