Flaki w delikatnym wydaniu

Zimą skłaniamy się ku daniom treściwym. Do takich zaliczają się flaki. Kilka ich wariantów ma w swojej ofercie firma SmakMak. Dziś przedstawiamy ten najdelikatniejszy, cielęcy.

Flaki to jedna z tych potraw, których Polakom przedstawiać nie trzeba. W zimowym menu jest to pozycją niemal obowiązkową ponieważ zapewnia organizmowi odpowiednią dawkę kalorii i rozgrzewa. Przygotujemy ją wygodnie i szybko sięgając po flaczki cielęce marki SmakMak, które dodatkowo cechują się delikatnym smakiem, trafiającym w gusta dzieci oraz seniorów. Mogą się też one pochwalić niską zawartością tłuszczu – tylko 2 g na 100 g produktu. Tak jak wszystkie przysmaki firmy SmakMak, flaczki cielęce stworzone został w oparciu o tradycyjną, domową recepturę, a do ich produkcji wykorzystano surowce najwyższej jakości, pochodzących od sprawdzonych dostawców. Ich opakowanie zyskało ostatnio nową, niezwykle estetyczną i czytelną szatę graficzną. Cena: 9,99 zł za 800 g.
Informacje o tym i innych produktach firmy SmakMak znaleźć można na stronie www.smakmak.pl oraz na www.facebook.com/smakmakwozniczak.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *