Poznajcie odkurzacz marzeń

Firma Dreame Technology prezentuje nowy model ręcznego odkurzacza bezprzewodowego – Dreame T20. Do jego atutów zaliczają się niewielka waga, cicha praca oraz czujnik dopasowujący siłę ssania do rodzaju powierzchni. Na uwagę zasługują również system filtracji, wychwytujący cząstki o wielkości do 0,3 mikrona, w tym roztocza kurzu domowego, a także specjalny wałek, w który nie wkręcają się włosy.

Model Dreame T20 wyznacza nowe standardy elektroniki domowej i sprawia, że sprzątanie nawet dużych powierzchni przebiega szybko i co najważniejsze efektywnie. Urządzenie jest lekkie (waży jedynie 1,67 kg) i wyposażone w akumulator o pojemności 3000 mAh. Dzięki temu na jednym ładowaniu możemy odkurzać nieprzerwanie przez ponad godzinę. Dreame T20 ma też wymienną baterię, więc możemy dokupić zapasowy akumulator i nawet dwukrotnie wydłużyć czas jego pracy. Baterię naładujemy do pełna w ciągu około 4 godzin w nowoczesnej naściennej stacji dokującej.

Dotrze do każdego zakamarka
Odkurzacz Dreame T20 przeznaczony jest do różnego rodzaju podłóg, wykładzin i dywanów, ale bardzo dobrze sprawdza się także w samochodzie. Wyposażony jest w bezszczotkowy silnik o mocy 450 W, który pracuje znacznie ciszej i czyści dokładniej od wielu dostępnych na rynku odkurzaczy bezprzewodowych. Dreame T20 zbiera kurz, brud i włosy w wyjmowanym pojemniku o pojemności 0,6 l. Odkurzacz wykorzystuje zaawansowaną technologię 12-cyklonowego (stożkowego) oczyszczania. Posiada także 5-stopniowy system filtracji, który wychwytuje ponad 99% cząstek o wielkości do 0,3 mikrona. Dołączone do zestawu końcówki pozwolą na sprzątanie nawet w trudno dostępnych miejscach.

Gratka dla posiadaczy zwierząt
Korzystanie z odkurzacza jest bardzo intuicyjne dzięki wbudowanemu ekranowi LCD. Inteligentny tryb automatyczny Dreame T20 dostosowuje moc ssania do różnych rodzajów powierzchni umożliwia to dokładne odkurzanie w całym domu, a jednocześnie oszczędza czas pracy akumulatora. W modelu Dreame T20 zastosowano także specjalny system zapobiegający gromadzeniu się włosów na wałku w trakcie odkurzania, co znacznie ułatwia sprzątanie m.in. gromadzącej się na dywanach sierści zwierząt. Odkurzacz wyposażony jest również w specjalistyczną szczotkę do usuwania roztoczy, dzięki czemu idealnie nadaje się do czyszczenia tkanin, poduszek i kołder, usuwając nawet najbardziej uporczywy brud.

Odkurzacz Dreame T20 – najważniejsze parametry:

  • Waga – 1,67 kg
  • Moc znamionowa – 450 W
  • Moc ssania – do 150 AW
  • Czas ładowania – 4 h
  • Czas pracy – 70 minut
  • Pojemność pojemnika na nieczystości – 0,6 l

Produkt można obejrzeć i kupić w oficjalnym sklepie marki Dreame na AliExpress (http://https://bit.ly/3pT3FB5), Jego aktualna promocyjna cena z dostawą z Polski wynosi 339,99 dolarów (ok. 1200 zł).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *