Powiedz to ze Złotymi Misiami HARIBO

Firma HARIBO wprowadziła do sprzedaży wyjątkową edycję doskonale znanych żelek Złote Misie. Na ich opakowaniach znajduje się osiem dedykacji, które nawiązują do motta marki: „HARIBO smak radości dla dzieci i dorosłych”.

Złote Misie w tym nietuzinkowym wydaniu to doskonały sposób, by – dzieląc się żelkami –przekazać bliskiej osobie wybraną wiadomość: „Słodkie dzięki”, „Uśmiechnij się”, „Sam wiesz za co”, „Przepychota dla Ciebie” czy „Owocaśnego dnia!”. Można także wybrać opakowania z komunikatem „Miśki na szczęście” lub „Weź jednego do ściskania”. Wśród dedykacji znajdziemy i taką: „Z okazji braku okazji”, bo nie trzeba przecież szukać specjalnego pretekstu, by obdarować innych drobnym upominkiem. Unikatowa edycja żelek, uwielbianych nie tylko przez dzieci, ale i dorosłych jest w sprzedaży od stycznia. Sugerowane ceny paczek zawierających 100 lub 200 g misiów w sześciu owocowych smakach wynoszą odpowiednio: 2,99 i 4,99 zł.  

Kultowe żelki
Założona w 1920 r., a więc równo 100 lat temu firma HARIBO ma w ofercie żelki, pianki oraz gumy rozpuszczalne (marki Maoam) w przeróżnych smakach, kształtach i kolorach. Jednak to Złote Misie mają status produktu najbardziej rozpoznawalnego. Od wielu lat uznawane są też one za synonim żelek. Dedykacje na opakowaniach stanowią dodatkową zachętę do tego, by po nie sięgać.

Producent: HARIBO
Więcej informacji na stronie: www.haribo.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *