Porcelana Fyrklövern jako pomysł na prezent ślubny

Mamy pełnię lata, a to oznacza najgorętszy okres sezonu ślubnego. Wraz z zaproszeniem pojawia się nasza wielka radość i jednocześnie pytanie – co kupić w prezencie młodej parze? Poszukując idealnego podarunku, warto kierować się zarówno gustem państwa młodych, jak i trwałością prezentu, jego pięknem, a zarazem funkcjonalnością. Ekskluzywne zastawy marki Fyrklövern to znakomita propozycja upominku, który stanie się niezapomnianą pamiątką tej wielkiej uroczystości. Niepowtarzalny styl i urok serwisów Lace, Celebration i Victoria docenią nowożeńcy nawet z najbardziej wysublimowanym gustem.

Linia Celebration to delikatna i wytworna zastawa, wyróżniająca się zaokrąglonymi kształtami i ręcznym zdobieniem. Platynowe wykończenie wieńczy najwyższej jakości porcelanę, czyniąc z niej elegancki prezent. Inspiracją do powstania tego serwisu była romantyczna historia wprost idealna na tego typu okazje. Autorka dzieła, artystka Anne Rooslien stworzyła tę zastawę w hołdzie złożonym szwedzkiej księżniczce z okazji jej zaślubin. Innymi słowy, Celebration to wręcz wymarzone dopełnienie uroczystej atmosfery ślubu.

Celebration_fyrklovern

Serwis Celebration – Fyrklövern

Zastawa Lace jest kwintesencją elegancji i wyrafinowanego stylu. Serwis wyróżnia gustowne połączenie bieli koronki i dyskretnego blasku platyny z porcelaną w oryginalnym, ostrygowym odcieniu. Unikatowe wzory wspaniale prezentują się na dużych talerzach dekoracyjnych, spełniając oczekiwania osób o najbardziej wymagającym guście. Serwis Lace uzupełniają oryginalne, cieniowane kieliszki do czerwonego wina oraz szklanki. Ręcznie malowane, platynowe ranty połyskują biżuteryjnie, wyrażając styl twórcy kolekcji – Larsa Wallina, który słynie z unikalnych kreacji tworzonych dla dworu królewskiego. Na każdym elemencie porcelany znajduje się podpis i platynowa pieczęć projektanta.

Lace_Fyrklovern

Serwis Lace – Fyrklövern

Serwis Victoria to bardzo romantyczny prezent ślubny. Stworzony z okazji ślubu szwedzkiej księżniczki Victorii, olśniewa arystokratycznym blaskiem. Delikatna forma, subtelne wzornictwo i zdobienia
18-karatowym złotem, czynią z niej luksusowy prezent, który zachwyci państwa młodych. Wyjątkowy charakter nadaje zastawie wijący się niczym wstęga wzór, który zdobi zarówno śnieżnobiałą porcelanę, jak i kieliszki do wina oraz szklanki.

Victoria_Fyrklovern

Serwis Victoria – Fyrklövern

Fyrklövern to jedna z największych firm w branży porcelany, szkła i dekoracji wnętrz w Skandynawii. Swoją działalność rozpoczęła w 1974 roku. Przez ponad czterdzieści lat firma ugruntowała swoją wysoką pozycję na europejskim rynku produktów luksusowych. Fyrklövern specjalizuje się w sprzedaży produktów najwyższej jakości, projektowanych  i tworzonych dla grupy najbardziej wymagających klientów, dlatego z przyjemnością przedstawia swoją unikatową ofertę na rynku polskim. „Piękno, funkcjonalność i ponadczasowe wzornictwo stanowią inspirację do miłego spędzenia czasu przy stole” – to hasło przyświeca Fyrklövern. www.fyrklovern.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *