Podaruj maluchowi odrobinę radości

Nic tak nie cieszy najmłodszych jak słodycze. A że dziś dzieci obchodzą swoje święto, warto zafundować im odrobinę radości. Tej na pewno dostarczą wedlowskie smakołyki, a wśród nich kultowe Czekotubki i Ptasie Mleczko w wygodnych kolorowych opakowaniach.

Czekotubka jest idealnym towarzyszem zabaw. Znajdujący się wewnątrz zakręcanej saszetki krem można jeść na wiele sposobów: wyciskać z tubki prosto do buzi (nie brudząc przy tym rąk nawet w upalne dni), dodawać do mleka czy smarować nim pieczywo. Dotychczas dzieci miały do wyboru dwa warianty produktu: kakaowo-orzechowy oraz karmelowy. Ale, że najmłodsi konsumenci nie lubią nudy i kochają wszystko, co nowe producent wprowadził do sprzedaży kolejną Czekotubkę, wypełnioną kremem o uwielbianym przez małych łasuchów smaku mleka. WED_PM_ekstra mleczne

Takie jest także przygotowane specjalnie z myślą o nich Ptasie Mleczko Ekstra Mleczne. Oblane oryginalną wedlowską czekoladą pianki zawierają dodatek wapnia. Pakowane są po pięć sztuk, dzięki czemu rodzice mogą kontrolować ilość słodkości jaką zje ich pociecha. Niewielkie gabaryty tak Czekotubek, jak i dziecięcej wersji Ptasiego Mleczka pozwalają zabrać je ze sobą do szkoły, na wycieczkę, plac zabaw czy spotkanie z kolegami. Saszetki z kremem i pianki Ekstra Mleczne dostępne są niemal w każdym sklepie, a kosztują ok. 2,30 zł.

Producent: Lotte Wedel
Więcej informacji na: www.wedel.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *